טוען...

מדונה חגגה יום הולדת 62 עם ג’וינטים ומגש קנאביס בג’מייקה

כוכבת הפופ חגגה בסוף השבוע את יום הולדתה ה-62 במסיבת חברים בג'מייקה, יחד עם הרבה קנאביס. תמונה שלה מעשנת ג'וינט שרפה את הרשתות.

את יום הולדתה ה-62 החליטה כוכבת הפופ הבינלאומית מדונה לחגוג בג’מייקה, במסיבה עם חברים, ועם הרבה מאוד קנאביס.

מדונה, זמרת ואשת עסקים, פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונות בהן היא נראית מעשנת ג’וינט ומחזיקה מגש מלא פרחי קנאביס וניירות גלגול.

תמונתה של מדונה עם ג’וינט בפה ומגש מלא קנאביס נפוצה ברשתות וזכתה למליוני חשיפות בין השאר גם באתרי תרבות גדולים כמו ‘הסאן‘.

https://www.instagram.com/p/CD-WZXlBfMO/

אל האירוע החגיגי הגיעה מדונה עם בן זוגה אלאמאליק וויליאמס, בן 26 בלבד וצעיר ממנה ב-36 שנים. השניים הכירו כשוויליאמס הצטרף למדונה כרקדן מלווה.

גם ילדיה של מדונה דייויד בנדה (14), מרסי ג’יימס (14) והתאומים אסתר וסטל (7) השתתפו באירוע, כשבתה הגדולה, לורדס (23), הצטרפה לחופשה.

בנה המפורסם יותר של מדונה, רוקי ריצ’י, לא הגיע לאירוע. השניים מסוכסכים לאחר שרוקי בחר לעבור לגור עם אביו, הבמאי המפורסם גאי ריצ’י, ולא להישאר אתה.

רוקי ריצ’י גם הוא צרכן קנאביס וזכור כמי שנעצר בשנת 2016 בגין עישון קנאביס לאחר ששכנים הלשינו עליו בעת שעישן במרפסת בית אביו, גאי ריצ’י, באנגליה.

מסיבות יום הולדת עם קנאביס זה עניין חם היום בקרב קהילת הסלבריטאים בארה”ב. בשנה שעברה היתה זו קים קרדשיאן שחגגה את יום הולדת 4 של בנה במסיבה דומה.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר