לנשים בלבד: שמן סיכה מקנאביס – לשדרוג החוויה המינית

בנות, הכירו את FORIA – שמן סיכה חדש ועשיר ב-THC, למריחה על איבר המין הנשי ושדרוג האורגזמה והחוויה הסקסואלית. “אם זה יגרום למישהו לרצות לרדת למישהי, אז זה בסדר גמור,” מדגיש היצרן.

מי שהתנסה בקיום יחסי מין תחת השפעת קנאביס יכול וודאי לספר על שדרוג משמעותי של החוויה, הן בפן הנפשי – המאפשר חיבור, סבלנות ותעוזה עם הפרטנר – והן בפן הפיזי, המספק שיפור התחושות, משך הזמן והרגישות באקט.

לפני שנתיים פרסמנו כאן את הסיפור על ‘סוד הויאגרה מן הטבע‘ ובו חוויותיה של צעירה שהתנסתה לראשונה עם שמן קנאביס מרוכז ועשיר ב-THC לשדרוג החוויה המינית. “זה ממש לא כמו לעשן מריחואנה, לאכול עוגיות חשיש, לעשן באנג, וופורייזר או כל שיטה אחרת שאת מכירה,” סיפרה. “זו חוויה אורגזמית על-חושית מטורפת שמתחילה באזור המפשעה ומחממת לאט לאט את כל הגוף עד שאת מתפוצצת וחייבת לקיים סקס כל היום וכל הלילה. כמו אורגזמה אחת ארוכה ובלתי נגמרת שנמשכת כמה שעות טובות שבסיומה את זוכה בשינה הכי מתוקה שהיתה לך בחיים”.

FORIA
שמן FORIA

כעת, חברה אמריקנית מקליפורניה מציעה למכירה מוצר חדש, FORIA, שמן סיכה “קנאביסי” המיועד למריחה על איבר המין הנשי ומבטיח לשדרג את החוויה המינית באופן שלא נראה כמותו. השמן החדש, העשיר ב-THC ומכיל בנוסף שמן קוקוס ושמן MCT, לא רק מסכך ומחליק, אלא גם מעורר תחושות מיניות וגירוי יוצא דופן.

על אף שהמריחואנה היתה מוכרת כאפרודיזיאק ומעוררת תשוקה טבעית במשך אלפי שנים, ועדויות לכך פורסמו בכתבי הטנטרה של הודו העתיקה (מריחואנה וסקס – שילוב קלאסי), נכון להיום אין כל מחקר מדעי הנוגע לאופן השפעת ה-THC על הגירוי המיני, אבל על פי העדות שפרסמנו כאמור ועל פי הדיווח האחרון, נראה שמדובר במוצר ששווה לנסות.

“הבדיקות שערכנו מראות שלשמן החדש ישנן השפעות נרחבות ביניהן רגישות מוגברת, חמימות, עקצוץ ותחושה של נפיחות נעימה,” מסביר גרסון, מנציגי החברה. “עבור נשים רבות, רוגע ושלווה הם הכרחיים לחוויה ועינוג מיני, ובימים אלו, כשהכל כל כך מלחיץ, הגוף והמוח טרודים לרוב בבעיות אשר מונעות התמסרות לרגש. שמן הקנאביס מרגיע אותן ומשרה אווירה סקסית ונעימה אשר מובילה לחווית אורגזמה כלל-גופית.”

“מרחתי את זה וחיכיתי כ-15 דקות,” מספרת אחת הנשים שהתנסו במוצר החדש. “הרגשתי גלים של חום נעים. זה לא היה חזק מדי, זה היה עדין ונעים.” אשה אחרת סיפרה כי בפעם הראשונה מזה זמן רב הצליחה להגיע לשתי אורגזמות ברציפות.

צפו:

על אף שהמוצר מיועד למריחה על איבר המין הנשי ובחברה טוענים כי אינו גורם ל’היי’ המוכר מעישון ג’וינט למשל, מדגישים בחברה כי המוצר ניתן גם לצריכה אוראלית דרך הפה ובמקרה כזה עשוי גם לגרום ל’היי’.

“איננו בטוחים עדיין איך משפיע ה-THC על הוגינה מבחינת ה’היי’, אבל אם זה יגרום למישהו לרצות לרדת למישהי, אז זה בסדר גמור,” אומר גרסון. “עד כה התמקדו יצרני התרופות בעיקר בגברים ובעבורם ייצרו את הויאגרה ועשרות כדורים אחרים שמטרתם לשפר את התפקוד המיני. המוצר החדש מיועד – לראשונה – לשדרוג החוויה המינית אצל נשים, וזאת באופן טבעי וללא כימיקלים זרים.”

את השמן החדש ניתן לרכוש באתר החברה בעבור 88 דולר לבקבוקון של 30 מ”ל (לא כולל משלוח) – בינתיים רק לתושבי קליפורניה המחזיקים ברשיון קנאביס רפואי (מבטיחים לבדוק אפשרות להזמנה לישראל).

ראו עוד:
נשים וקנאביס: 7 שימושים היסטוריים שלא הכרתם
סוד הויאגרה מן הטבע שחברות התרופות לא רוצות שתכירו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר