מגלגל...

למשקיענים: 4 מוצרי קנאביס יקרים במיוחד

שוק הקנאביס הפורח בארה”ב מלא במוצרים יקרים מהממוצע, המיועדים למשוך את הצרכנים שמוכנים להשקיע לא מעט בתחביב. בתפריט: בלאנט ב-755 ש”ח וממרח נוטלה ממסטל ב-35 ש”ח לכף.

בשוק הקנאביס האמריקאי, כבכל שוק אחר, מרבית בעלי העסקים מתחרים על לב הלקוחות בעזרת מחירים נמוכים ומבצעים. אך במקביל אליהם פורח שוק מוצרי קנאביס יוקרתי יותר המיועד לאלו המוכנים להשקיע לא מעט כסף בתחביב שלהם.

מוצרים אלו אינם מיועדים “לעשירים בלבד” אלא מתאימים לקהל הצרכנים האמידים שמוכנים לשלם מחיר כפול ואף משולש על מוצרים מיוחדים, שלעיתים הינם טריק שיווי ותו לא.

הנה 4 מוצרי קנאביס פופולריים בקטגוריה “היוקרתית”:

מיני ג’וינטים מזהב

אחד המוצרים הוותיקים יותר בשוק היוקרתי, על השקתו סיפרנו לכם בדצמבר האחרון, הוא מיני ג’וינטים המגולגלים בנייר העשוי כולו מזהב 24 קראט.

מיני ג'וינטים מזהב (מוצרי קנאביס)
מיני ג’וינטים מזהב – 40 ש”ח לרבע גרם קנאביס

חשוב לציין כי אלו הם ג’וינטים רגילים לחלוטין שאינם מכילים סוג מיוחד של קנאביס, אלא פשוט מגולגלים בנייר יקר שמעלה את מחירם ל-10 דולר ליחידה (רבע גרם קנאביס), כלומר כמעט 160 ש”ח לגרם אחד של קנאביס – מה שנחשב למחיר יקר ביותר אפילו עבור השוק הישראלי.

גם זה בטח יעניין אותך

שמן חשיש לימונן (LHO)

לעומת מוצרי קנאביס “יקרים למחצה” אחרים, אחד היחידים שבאמת מציג ערך מוסף לצרכן הוא שמן ‘חשיש לימונן’, מוצר חדשני וייחודי המופק על ידי חברת מיצויי קנאביס מקנדה.

מוצר זה דומה בבסיסו לשמן חשיש (BHO), אך הוא מופק בתהליך סטרילי לחלוטין שלא כולל שימוש בזרז (גז בוטאן במקרה של BHO) אלא מתבצע בסביבה מיוחדת במעבדה.

דאב לימונין מרוכז - אחיו ה"נקי" של ה-BHO (שמן חשיש) (מוצרי קנאביס)
דאב לימונין מרוכז – אחיו ה”נקי” של ה-BHO (שמן חשיש)

בתהליך ההפקה צמח הקנאביס הטרי מוקפא בחנקן נוזלי, ולאחר מכן מתבצע ריכוז החומר הפעיל באמצעות תמצית טרפנים הכוללת לימונן (D-Limonene), טרפן המכיל סגולות לטיפול בדיכאון וחרדה, צמצום גידולים ועידוד המערכת החיסונית.

הורטיו דלברט (Horatio Delbert), מומחה למיצויים שפיתח את התהליך, טוען כי השמן הייחודי בטוח יותר לשימוש מאחיו “המלוכלך” מאחר והוא אינו מכיל כל חומרים נוספים מלבד תמצית הקנאביס עצמה.

ממרח נוטלה עם קנאביס

ממרח שוקולד ‘נוטלה’ עם קנאביס ניתן להכין גם בבית, אך בעלי התאווה לשוקולד ממסטל שלא מעוניינים בטרחה (הפשוטה יחסית) במטבח, יכולים פשוט לקנות אותו בקופסאות בשם “קרונטלה”.

ממרח שוקולד וקנאביס, לפתיחה מושלמת של הבוקר (מוצרי קנאביס)
ממרח שוקולד וקנאביס, לפתיחה מושלמת של הבוקר

קופסא של שוקולד מכילה כ-300 מיליגרם של THC, כלומר כמות חומר פעיל שוות ערך ל-30 גרם של קנאביס המכיל ריכוז THC נמוך יחסית של 10%. על פי הביקורת שקיבל המוצר בארה”ב, קופסא אחת מספיקה בקושי ל-3 מנות, כלומר מחיר של 35 ש”ח לכף גדולה של ממרח.

בלאנט תאילנדי

בדיוק כמו הסיגרים הקובניים, הבלאנטים התאילנדיים המכונים ‘Thai stick’, נחשבים לטובים ביותר לעומת כל המותגים המתחרים. תג המחיר שלהם כמובן בהתאם, מתחיל מ-290 ש”ח ומגיע עד ל-775 ש”ח לבלאנט בודד.

בלאנט 'Thai stick' - החל מ-500 ועד 750 ש"ח ליחידה (מוצרי קנאביס)
בלאנט ‘Thai stick’ – החל מ-500 ועד 750 ש”ח ליחידה

ג’יימי קרלטון (Jamie Carlton), מנהלת חנות הקנאביס האמריקאית ‘Qualimeds’ שמשווקת את הבלאנטים היוקרתיים בארה”ב, מוסרת כי הבלאנטים היקרים ביותר בסדרה כוללים שילוב של תפרחת גרוסה עם דאב, חשיש ואבקת קיף, וטוענת כי הם מסוגלים לבעור במשך 6 שעות.

ראו עוד:
מכשיר חדש יכין לכם את הקנאביס לפני הבישול
סטארטאפ ישראלי מייצר טעמים וריחות מקנאביס
יופיטר: לראשונה אפשר לעשן קנאביס דרך הסמארטפון
ליין מקטרות “ברני סנדרס” הושק לקראת הבחירות בארה”ב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר