לילה כלכלי: "נס העלה הירוק" של קולורדו

צפו בחברי הפאנל בתכנית "לילה כלכלי" המתקשים להסתיר את התלהבותם מתזרים המזומנים האדיר שהקנאביס הכניס לקופה הציבורית של קולורדו.

לפני כשבוע ימים פרסמנו כאן כתבה על חגיגות החזרי המס מהם נהנים תושבי קולורדו בעקבות העובדה שהקנאביס הכניס עשרות מיליוני דולרים "עודפים" לקופת המדינה.

מספר ימים לאחר מכן גם אתר האינטרנט "דה-מרקר" החליט לפרסם סיקור אודות המאורע יוצא הדופן הזה (בכל זאת, לא בכל יום שומעים על מקור שמכניס "יותר מידי כסף" למדינה), וכעת גם תכנית הכלכלה היומית "לילה כלכלי" בהנחייתו של גדי סוקניק מצטרפת למשימת הפצת הבשורה עם סיקור מיוחד משלה.

כתב ערוץ 10 בוושינגטון, גיל תמרי, אותו צופים רבים רגילים לראות מדווח בעיקר על התרחשויות מדיניות ופוליטיות מארצו של הדוד סם, פותח את הסיקור הנוכחי כאשר הוא מכנה את מה שקורה בקולורדו כ-"נס העלה הירוק".

גם הנוכחים באולפן הפגינו התלהבות מההתרחשות: "אין ספק שהם לא האחרונים" אמר גדי סוקניק על הלגליזציה בארצות הברית, ד"ר איציק ספורטא מאוניברסיטת תל אביב הסכים איתו ואמר: "עוד שנה-שנתיים צריך להביא את לארץ…אני לא משתמש בכלל, אבל אני חושב שזה יועיל". גם יוסי פרנק, מנכ"ל אנרג'י פייננס הביע את תמיכתו ואמר: "צריך לצאת מהמנטרות הישנות של לפני חמישים שנה כי העולם היום במקום אחר, והגיע הזמן שאנשים יפתחו את הראש ויראו מה קורה בעולם". באמת שהגיע הזמן.

ראו גם:
פרופ' שלמה מעוז: "קנאביס צריך להיות חוקי"
מניות הקנאביס פורחות – משקיע ישראלי מספר על הרווחים

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט