לחוויית עישון קלילה: פרקולטור ודיפיוזר לצינון עשן הבאנג

עישון קנאביס בבאנג (מקטרת עישון) עלול להיות "כבד" מדי לצרכנים מסוימים ולגרום לגירויים בגרון, השתנקויות ושיעולים. הכירו את הפרקולטור והדיפיוזר, שני עזרים שיסייעו בקירור וסינון העשן החריף ויבטיחו לכם חווית עישון קלילה.

כתב: גיא קרלינסקי

חוויית העישון בבאנג (מקטרת מים) היא לא רק ממכרת יותר מהעישון בג'וינט מגולגל, אלא גם "כבדה" יותר, בעיקר בשל כמות ודחיסות העשן הרב שנכנס למערכת הנשימה בזמן קצר ועלול לגרום לגירויים בגרון ולשיעולים כבדים.

עשן קריר ומסונן יותר יוביל להקלה משמעותית בזמן השאיפה מהבאנג. בדיוק לשם כך, הכירו את הפרקולטור והדיפיוזר:

פרקולטור

פרקולטור הוא מיכל מים נוסף המאפשר סינון שני של העשן במים. הפרקולטור נמצא בתוך הבאנג עצמו, ובעת השאיפה העשן עובר סינון ראשון במים בתחתית הבאנג, עולה דרך צינור לסינון שני במים של הפרקולטור, ויוצא מהפייה של הבאנג.

חשוב לציין: זהו אינו מוצר חיצוני הניתן לרכישה בנפרד. הפרקולטור הוא חלק מובנה המגיע בתוך באנגים מיוחדים, שניתנים לרכישה ברשת במחירים המתחילים מ-65 דולר לא כולל משלוח.

באנג עם פרקולטור: לעשן קריר ונקי
באנג עם פרקולטור: לעשן קריר ונקי

הסינון הכפול מקרר את העשן ומסנן אותו באופן יעיל יותר, מה שהופך את השאיפה לקלה יותר ופחות חונקת. בנוסף, הפרקולטור מפרק את העשן לבועות קטנות יותר מהמבחנה של הבאנג, מה שמגדיל את שטח פנים של העשן שבא במגע עם המים, ומקרר את העשן ביעילות יתרה.

השימוש בפרקולטור אינו תורם או גורע מההשפעה של העישון. THC הוא חומר שומני שאינו מסיס במים, ולכן הסינון אינו פוגע בהשפעתו. אומנם מעט THC נשאר דבוק לדפנות הזכוכית של הבאנג, אך מדובר בכמות מזערית ולא מורגשת.

דיפיוזר

דיפיוזר הוא התקן חיצוני לבאנג שיכול לתת לסייע בסינון וקירור העישון. הדיפיוזר, שמעוצב כצינור סגור אך מחורר בקצה, מחליף את הצינורית של הבאנג (המבחנה), והחורים הקטנים מפרקים את העשן לבועות קטנות קטנות במגע עם המים, מה שנותן עשן קריר ומסונן יותר, בדומה לנעשה בפרקולטור.

דיפיוזר לבאנג מתוצרת RooR
דיפיוזר לבאנג מתוצרת RooR

גם את הדיפיוזר תוכלו לרכוש ברשת, במחיר נמוך בהרבה שמתחיל מ-18 דולר. הוא מיועד בעיקר עבור הצרכנים שאינם מעוניינים לרכוש באנג מיוחד לצורך המטרה, או לכאלה שרוצים להגדיל לעשות ולשלב בין השניים ליצירת סינון מושלם.

ראו עוד:
חדש: 'אאורה' – באנג יוקרתי נייד
צפו: איך להכין באנג זכוכית ביתי מבקבוק קוקה-קולה
לכל איש יש באנג: מבחר תמונות של באנגים יצירתיים במיוחד


ערוצים מומלצים

ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button