טוען...

לא לילדים: כך מסטלתי לעצמי את הפות

מה קורה כשמישהי שאף פעם לא עישנה קנאביס מתנסה במריחת שמן סיכה עשיר THC על איבר מינה? חברת המגזין הצליחה לשים את ידיה הקטנות והעדינות על כמה בקבוקונים שכאלה, ובילתה פעמיים כדי לחזור עם מסקנה חד משמעית.

מאת: אלמונית

מזה כארבע שנים אני מסתובבת בעולם עם יעד שהייתי חייבת להגשים. בתור אישה פתוחה מינית שאוהבת לחקור ולבדוק איך להנות מהגוף שלי, מסוגים שונים של אורגזמות, נקודות עומק וחוויות מינית, כשנתקלתי בכתבה שמספרת על שמן סיכה מקנאביס (עם THC – כלומר אפקט פעיל שנועד למסטל), היה ברור לי שזה משהו שאני חייבת לנסות. שהשמן ואני נועדנו להיפגש בשלב כזה או אחר, זה רק היה רק עניין של זמן.

כך, משך שנים סיפרתי לבני הזוג שהיו לי שבא לי לנסות את זה, סיפרתי לחברים שטסו לארצות הברית בקריצה שלא אתנגד אם יהיה להם בקבוקון בשבילי במזוודה. מפה לשם, לאחר מספר שנים, בדרך לא דרך, הצלחתי לשים את ידי על שלושה בקבוקונים קטנים מלאי נוזל מבטיח.

שמן סיכה קנאביס FORIA
מענג

אז אחרי ההתרגשות הראשונית מהמתנה המדהימה שנחתה עלי, חיכיתי לערב מתאים להתנסות הראשונה. הדלקתי נר וניל קטן, נכנסתי למיטה והשפרצתי את השמן לפי ההוראות על הדגדגן, השפתיים הפנימיות ופנים הפות והתחלתי למרוח אותו. אם זכרוני אינו מטעה אותי ההמלצה הרשמית היא להשפריץ 5 שפריצים סה”כ, אבל אני מעריכה שהשפרצתי יותר ותוך כדי הערב הוספתי עוד. סה”כ בחוויית הסקס הראשונה שלי השתמשתי בכחצי בקבוקון של 5 מ”ל.

הריח היה מושלם, ריח עשבוני לא משתלט, ביחד עם שמנים נוספים שהיה להם ריח מרגיע. היתה שם ככל הנראה גם חמאת קקאו שהוסיפה לריח המרגיע גם מתיקות שוקולדית עדינה – בקיצור, מפתה. מודה שמידי פעם גם טעמתי, אין מניעה מחוויה אוראלית. הטעם טעים ועדין ויש אפקט ממסטל גם דרך הפה.

לפי ההנחיות תוך 15 דקות מתחילים להרגיש משהו. עם הזמן זה התחיל להיות די ברור שמשהו שונה מהרגיל. מה הרגשתי? הפות שלי התמסטל. כלומר, המגע הפך מצד אחד יותר עמום אבל מצד שני, גם יותר נעים ויותר רגיש לתחושות שונות מהרגיל.

מתקבלת מעין תחושה שקשה להסביר בלי מילים פלצניות ששמורות לתיאורי יין, אבל אנסה לבחור אותן. המגע מקבל מעין תחושה עגולה יותר, פחות חדה, הכל מרגיש יותר חתולי, מתפנק, עמוק, כאילו אפשר וכיף לשחק גם בעוצמה עם כל מיני נקודות בפות, למשל נקודת הג’י ואזורים עמוקים יותר, לעסות אותן. הכל גורם עונג רב, יותר מהרגיל.

לרגעים בשלבי השיא הרגשתי גלי חום מטורפים בגוף ובפות. כאלו שלא חוויתי לפני. כאילו הכל בוער מבפנים בכל תנועה. אמנם לאורגזמות לקח קצת יותר זמן להגיע אבל הן היו מדהימות וחזקות והחוויה עצמה הייתה חושנית, סקסית, מעייפת בקטע טוב, אינטימית, מקרבת ומשחררת.

לאחר החוויה הראשונה חיכיתי לזמן מתאים להתנסות נוספת, לראות אם החווייה השנייה תהיה שונה. כשהגיע היום שהרגיש נכון, נכנסתי למיטה קצת מעושנת ומרחתי שמן על הדגדגן, על הכניסה לפות ובתוכו, על פי הטבעת וטיפה מתחת ללשון. סך הכל במהלך הערב שוב השתמשתי בכחצי בקבוקון של 5 מ”ל.

לאחר כעשר דקות כשהשמן התחיל לפעול, התחושות בפות הרגישו לי עמוקות ונעימות והוציאו ממני קולות עונג מתמסרים יותר מהרגיל. היה לי מאד נעים המגע בנקודות עמוקות, זה הרגיש עוצמתי ונינוח.

כמו בפעם הראשונה, ההגעה לאורגזמה עצמה ארכה מעט יותר זמן מהרגיל, אבל האורגזמה הייתה ארוכה מאד, קצת כמו שרשרת של שתי אורגזמות רצופות ומטריפות, כזו שבסופה נשמתי עמוק והרגשתי מופתעת ובת מזל לזכות באפשרות להתנתק ולהנות בתוך אורגזמה כזו ארוכה.

מה שהפתיע אותי במיוחד היה דווקא האורגזמה השנייה, שהייתה אחרי כשעה בתוך הסשן (הוספתי מעט שמן מידי פעם אבל בשלב מוקדם יותר יחסית). זו כנראה הייתה הפעם בה הרגשתי הכי קרובה לאורגזמה כלל גופית (יעד שרציתי להגשים לכשעצמו).

בפעם הזאת, בשונה מהרעד הרגיל שאני חווה לפעמים לפני אורגזמה (מעין רעד בלתי נשלט בעיקר באזור האגן והרגליים), הפעם הרגשתי שכל הגוף שלי מגורה ורועד בעוצמה באופן בולט, כאשר האורגזמה ממש על הסף במשך זמן ממושך מאד.

במובן מסוים זה הרגיש כאילו כל הגוף, מכף רגל ועד ראש, מרגיש קצת כמו דגדגן. כלומר מאד רגיש למגע, רוטט ומתמסר ומתחרמן עוד יותר בכל תנועה.

לאחר כמה דקות טובות של חוויה עוצמתית, שלא הרגישו כמו שום דבר שחוויתי לפני, זה נגמר באורגזמה מפוצצת, מסוג האורגזמות שהשאירו אותי המומה ושלאחריהן לוקח לגוף הרבה זמן להרגע.

הרגשתי שאני צריכה עוד לעכל את החוויה המטורפת שעברה עלי.

בקיצור, מה נותר לי להגיד, זה שווה, אבל עם זאת, רגע לפני שאתם/ן מחליטים להתנסות (ולפני ההתמודדות הלוגיסטית איך להשיג את הפלא הזה), יש כמה נקודות ששווה לזכור:

1. השמן מיועד במקור רק לנשים. להבנתי זה כיוון שהפות ברובו רירי ופתוח, מה שמאפשר את מעבר החומר הפעיל לכלי הדם ולעצבים באזור. אני מעריכה שמי שמעוניינים בחוויה אנאלית גם יוכלו לחוש אפקט מאותן סיבות (מודה, ניסיתי בקטנה אבל לא מספיק כדי להרחיב בדיווח). מה שכן, כאמור, גברים שאינם חפצים בהתנסות אנאלית יכולים להנות מהחוויה אוראלית וגם אולי מההנאה של מי שאיתם.

2. יש נשים שאולי לא ירגישו כלום (כך קראתי בתגובות של נשים מהעולם שדיווחו על ניסיונן ברשת). אני לא בטוחה אבל חושבת שאולי חלק מאותן נשים שלא הרגישו כלום ציפו להרגיש משהו דומה לחוויה של עישון, וזה לא. השמן משפיע ספציפית על התחושה באזור הפות. אני גם נוטה להאמין שמי שלא עושה סקס ארוך או מיוחד עלולה לפספס את הניואנסים שיעידו על החוויה השונה.

3. אם קשה לך לגמור, אם את/בן/בת הזוג לא אוהבים להשקיע זמן רב בסקס, אולי זה יהיה פחות כיף או מתאים. לוקח זמן עד שמרגישים משהו וגם כשמרגישים משהו זה נבנה ומתפתח ובכלל, מדגישה שוב, עצם זה שהכל “מסטול” עלול דווקא ממש להשהות את הגמירה הנשית ולהקשות בעיקר על מי שהאורגזמה שלהן חמקמקה (אבל סביר שהחוויה עצמה של הסקס עדיין תהיה מהנה).

4. כיוון שהתנסתי גם בעישון וטעימה אורלית, אולי זה השפיע לחיוב על החוויה, אני לא יודעת איך היא הייתה לחלוטין בלי זה. ראוי לכתוב שיש גם סיכוי כלשהו לאפקט פלסיבו, כלומר, שהיה לי יותר כיף מהרגיל כי ציפיתי שיהיה לי יותר כיף. אבל האמת שהגעתי די סקפטית ובשתי ההתנסויות הרגשתי שקרו לי דברים שלא הותירו מקום לספק שמדובר בחוויה שונה.

בגדול הגשמתי לי את חלום הזה והוא עמד בתקוות הגבוהות שהיו לי ואולי אף מעבר לכך. מדובר בחוויה ממש כייפית ואני שמחה (וקצת מתרגשת) שיש לי חומר לפחות לעוד ארבע התנסויות. וגם לאחריהן. האמת היא שהשמן הוכיח את מעמדו כחומר שהיתי רוצה שיהיה בשידת המגירות שליד המיטה שלי תמיד, כבר קשה לי לראות אותנו נפרדים. 3>

וזה מה שקרה כשכתבת שתתה בקבוק שלם של השמן

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר