יעל גרמן: “מפלגת יש עתיד נגד לגליזציה”

שרת הבריאות לשעבר אמרה את הדברים במהלך כנס שנערך בבית הספר “אחד העם” בפתח תקווה והסבירה: “בעיקר בגלל השפעת הסמים המסוכנת על בני נוער”.

אין חדש תחת השמש: לא חלפו שבועיים מאז כנס הבחירות בתל אביב במהלכו הפתיע את הנוכחים יו”ר מפלגת “יש עתיד”, יאיר לפיד, בכך שלראשונה מאז כניסתו לחיים הפוליטים איננו שלל על הסף את רעיון הלגליזציה ואמר: “נראה מה יהיה בעוד שנה” – כעת מצהירה שרת הבריאות לשעבר יעל גרמן באופן הברור ביותר כי מפלגת “יש עתיד” מתנגדת ללגליזציה.

במהלך כנס בחירות שנערך בבית הספר “אחד העם” בפתח תקווה נשאלה יעל גרמן על ידי אחד מהתלמידים לגבי עמדתה בנוגע לקנאביס: “כל מי שזקוק לקנאביס רפואי, חייב לקבל זאת. אבל לא אהיה מוכנה שאחרים ירכבו על הגל” ויחד עם זאת הדגישה כי “הלגליזציה לא נמצאת בתחום האחריות של משרד הבריאות”.

תשובתה של יעל גרמן לא סיפקה את התלמיד הסקרן שהתעקש לקבל תשובה חד משמעית ושאל: “את בעד או נגד לגליזציה?” רק אז גרמן ענתה באופן שלא משתמע לשתי פנים: “מפלגת ‘יש עתיד’ נגד לגליזציה, בעיקר בגלל השפעת הסמים המסוכנת על בני נוער עד גיל 24”.

כזכור, לפני כשבוע התראיין יו”ר מפלגת העבודה בוז’י הרצוג לתכנית הרדיו של רינו צרור ואמר: “אני מתנגד ללגליזציה – שיהיה ברור

ראו גם:
ינון מגל: “בעד לגליזציה – אפעל לקידום אי הפללת צרכני הקנאביס”
“הישארו חזקים”: אוהדי הפועל ת”א למען לגליזציה

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר