מגלגל...
x

מלך האינסטגרם החדש הוא יזם מריחואנה מולטי מיליונר

הכירו את מיכאל סטראומיטיס, או בקיצור מייק הגדול: יזם מריחואנה מולטי מיליונר שהולך בעקבותיו של שחקן הפוקר הראוותני דן בילזריין בדרך להפוך למלך האינסטגרם החדש. התואר מגיע כמובן עם מטוסים פרטיים, נשים חשופות והמון מריחואנה.

דן בילזריין, המחזיק הנוכחי בכתר “מלך האינסטגרם”, הוא שחקן פוקר מקצועי אשר הפך לתופעה אינטרנטית ולאושיה חברתית מוכרת בעולם כולו בעזרת עמוד אינסטגרם שופע עושר קיצוני ותאוות חוויות, המציג לעולם את אורח החיים הנהנתני שלו, וזוכה למאות אלפי לייקים ותגובות מגולשים מכל רחבי העולם.

דן בילזריין - מלך האינסטגרם
דן בילזריין – מלך האינסטגרם

יחי המלך החדש

עם גל הלגליזציה הפוקד את ארצות הברית והופך את עסקי הקנאביס לדבר החם הבא, הכירו את הטוען החדש לכתר ‘מלך האינסטגרם’: מיכאל סטראומיטיס, או בשמו המוכר יותר מייק הגדול (המתנשא לגובה של 2 מטרים) – יזם מריחואנה מולטי מיליונר שהיה אחד הראשונים להיכנס לתחום, וכיום מכהן כמנכ”ל חברת Advanced Nutrients הקנדית, המייצרת תוספי גידול ומגלגלת מעל 50 מיליון דולר בשנה.

מייק החל את הקריירה שלו כבר בגיל 19 כשהקים בעצמו חברה קטנה לייצור דשנים למדשאות, בה עבד עד גיל 23. לאחר מכן הוא פנה ללמוד ולחקור את עולם הקנאביס והחל להתמקצע בתחום בדרכו אל הפסגה. על פי חלק מהדיווחים בתקשורת, עלייתו לגדולה של מייק היתה מעורבת בעסקים בלתי חוקיים עם סוכנים לשעבר ב-FBI, אך דבר לא הוכח מעולם.

מייק הגדול - נשים בלבוש מינימלי והרבה מריחואנה
נשים בלבוש מינימלי והרבה מריחואנה

בשל היותו אושיה בתחום גידול הקנאביס, טס מייק פעמים רבות לועידות וכנסים שונים ברחבי העולם והוא משתתף קבוע באירועים כמו ה’קנאביס קאפ‘ ודומיהם – תמיד בליווי בחורות צעירות ומקועקעות בלבוש מינימלי.

מלבד עסקים פורחים מתפעל מייק גם ערוץ אינסטגרם כמובן, המציע לציבור הרחב הצצה לאורח החיים המפתה שכולל בין השאר מטוסים פרטיים, שיירת ג’יפים, נשים והמון המון פרחים ירוקים ועסיסיים.

תמונות מערוץ האינסטגרם של מייק:

מייק הגדול - יזם המריחואנה שהופך למלך האינסטגרם החדש

מייק הגדול - יזם המריחואנה

מייק הגדול - מטוס פרטי ושיירת ג'יפים

מייק הגדול - יזם המריחואנה שהופך למלך האינסטגרם החדש

מייק הגדול - יזם המריחואנה שהופך למלך האינסטגרם החדש

מייק הגדול - יזם המריחואנה שהופך למלך האינסטגרם החדש

ראו עוד:
האינסטגרם של מגזין קנאביס
המיליארדר מאחורי המאבק ללגליזציה של קנאביס
קנאביס – ויאגרה טבעית לשיפור חיי המין
גילי מוסינזון פירסם קנאביס באינסטגרם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר