מגלגל...

טייקון התקשורת אלי עזור משיק 3 זני קנאביס ראשונים

בשבועות הקרובים צפויים להגיע לבתי המרקחת 3 זנים ראשונים מתוצרת חברת הקנאביס "קאנהגולן" של טייקון התקשורת הישראלי אלי עזור

אלי עזור, הבעלים של אתר האינטרנט וואלה, העיתונים מעריב וג’רוזלם פוסט, תחנות הרדיו 103FM ו-99FM, ערוצי צ’רלטון וספורט1 וגופי תקשורת נוספים, יחל בשבועות הקרובים בהפצת 3 זני קנאביס מתוצרת מתקן הגידול החדש של החברה שלו, קאנהגולן בע”מ, בבתי מרקחת ברחבי הארץ – כך נודע למגזין קנאביס.

אלי עזור (צילום: פלאש90)
הבעלים של חברת קאנהגולן, דרך חברת ג’רוזלם ריפורט – אלי עזור (צילום: פלאש90)

הפעילות הממשית של עזור בתחום הקנאביס מתחילה כעת כ-3 שנים וחצי לאחר שנודע לראשונה על כניסתו לענף.

הבעלות על קאנהגולן (שנקראה קודם “קאנאהייטס שיווק בע”מ”) היא במעין שרשור-חברות ושייכת לחברת ג’רוזלם קנאביס ייצור בע”מ, ששייכת לחברת ג’רוזלם ריפורט פבליקיישנס בע”מ, ששייכת לעזור עצמו.

מתקן הגידול של קאנהגולן, שפועל באמצעות חברת קאנאהייטס בע”מ, שוכן בקיבוץ עין זיוון, ברמת הגולן, והינו בשליטת (57%) עזור באמצעות חברת ג’רוזלם קנאביס ייצור בע”מ, כאשר הקיבוץ עין זיוון, מחזיק ביתר 43% ממניות החברה.

יו”ר קאנהגולן הוא פרופ’ ארי שמיס, לשעבר מנכ”ל בי”ח אסותא, והמנכ”לית היא אפרת צור, שהיתה עד לאחרונה ובמשך כ-9 שנים סמנכ”לית השיווק של איקאה ישראל. דירקטור בקאנהגולן הוא שמואל תומר סיביליה מנכ”ל מרקעים שילוט חוצות.

מנכ”ל מתקן הגידול קאנאהייטס הוא אלי מלכה, פוליטיקאי שכיהן כראש המועצה האזורית גולן והיה ממייסדי מפלגת “הדרך השלישית”. דירקטורים בקאנאהייטס הם שמואל תומר סיביליה מנכ”ל מרקעים שילוט חוצות, חזי צאיג יו”ר דואר ישראל אשר כיהן בעבר גם כמנהל מרכז ההשקעות במשרד התמ”ת וכמנכ”ל החברה הממשלתית לתיירות, ורון קידר קלינגהופר ואלכסנדר קודיש חברי קיבוץ עין זיוון.

למגזין קנאביס נודע כי קאנהגולן מתכוננת להשיק כבר בשבועות הקרובים בבתי המרקחת 3 זני קנאביס ראשונים מתוצרתה, כאשר הזן הראשון מביניהם ייקרא ככל הנראה בנטל (Bental), על שם הר בנטל שברמת הגולן. גם שמות שני זני הקנאביס הנוספים של החברה ייקראו ככל הנראה על שם הרים ברמת גולן.

בימים אלה, נציגי החברה – היחצ”נית מאיה קרבט דוברת קשת (ערוץ12) לשעבר ואחראי המכירות יוראי הס – פונים למשפיעני-רשת בתחום הקנאביס, ומזמינים אותם להגיע לביקור במתקן הגידול של החברה בתמורה למימון נסיעתם והוצאות נלוות, במטרה לקדם באופן אורגני את השיווק של מוצרי החברה החדשים.

לטענת הנציגים, מתקן הגידול קאנאהייטס של קאנהגולן בעין זיוון הוא מתקן האינדור (גידול פנים) הגדול ביותר בישראל, אם כי יש כמה חברות שטוענות גם הן כך לגבי המתקנים שלהן ומבדיקת מגזין קנאביס עולה כי ככל הנראה כלל לא מדובר במתקן אינדור, בניגוד לדברי החברה. נציגי החברה סירבו עם זאת למסור פרטים נוספים או תמונות והסבירו כי יהיו מוכנים למסור מידע רק למי שיגיע באופן פיזי למתקן הגידול עצמו.

איזה קנאביס אתה?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר