מגלגל...

בעלי מעריב ורדיו 103FM נכנס לעסקי הקנאביס

איש עסקים בכיר נוסף, הפעם מתחום התקשורת, נכנס לעסקי הקנאביס. אלי עזור, הבעלים של "מעריב", "ג'רוזלם פוסט" ורדיו 103FM, נכנס כשותף בחברת "ג'רוזלם קנאביס" שמקווה להקים בקרוב פעילות של ממש בענף.

איש העסקים אלי עזור, המוציא לאור של העיתונים “ג’רוזלם פוסט”, “מעריב” ושל כתבי עת נוספים, והבעלים של רדיו 103FM, ערוץ צ’רלטון ועוד, נכנס לעסקי הקנאביס. הוא מצטרף בכך למעל 30 מפורסמים, פוליטיקאים ואנשי עסקים אחרים שכבר נכנסו לפעילות בתחום.

כתבת “גלובס” גלי וינרב חושפת כי עזור משתלב כשותף בחברה חדשה בשם “ג’רוזלם קנאביס” שהוקמה לפני כארבעה חודשים (27.5). החברה מחזיקה ב-57% מחברת קנאביס חדשה אחרת בשם “קאנאהייטס” השוכנת בקיבוץ עין זיוון שברמת הגולן, המחזיק ב-43% הנותרים.

על פי הדיווח דירקטור חדש בחברה בה שותף עזור הוא חזי צאיג, יו”ר דואר ישראל ב-6 השנים האחרונות, אשר כיהן בעבר גם כמנהל מרכז ההשקעות במשרד התמ”ת וכמנכ”ל החברה הממשלתית לתיירות.

מנכ”ל קאנאהייטס הוא אלי מלכה, בעבר ראש המועצה האזורית גולן וממייסדי מפלגת “הדרך השלישית”. נוסף על פעילותו הפוליטית והמוניציפלית, מלכה הוא גם חקלאי בישוב שעל, כך מדווחת וינרב.

לחברה אין עדיין פעילות אמיתית בתחוום הקנאביס, אך לפי הדיווח היא שותפה עם מכללת תל חי בתוכנית ללימודי קנאביס רפואי במסגרת לימודי החוץ במכללה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר