מגלגל...
x

טבע בודקת רכישת חברת קנאביס ישראלית

טבע מתעניינת בקנאביס: חברת התרופות הישראלית ‘טבע’ מעוניינת ברכישת OWC – חברת הקנאביס הרפואי הישראלית החדשה של ד”ר יהודה ברוך – ואף פנתה אליה במטרה לפתוח במו”מ. אחד ממנהלי OWC הוא בכיר לשעבר בהנהלת טבע.

ד”ר יהודה ברוך, מנהל בי”ח אברבנאל לשעבר, שהקים את ענף הקנאביס הרפואי בישראל ועזב את תפקידו בסוף השנה שעברה, פתח מיד לאחר מכן חברת קנאביס רפואי עצמאית בשם OWC.

יהודה ברוך
ד”ר יהודה ברוך

החברה, One World Cannabis (“עולם קנאביס אחד”), הוקמה בין השאר בשותפות עם בכירים ישראלים בענף הרפואה בישראל – ביניהם ד”ר בן ציון ויינר, לשעבר סמנכ”ל בכיר למחקר ופיתוח בחברת התרופות ‘טבע’.

כעת מדווח כי בעקבות מחקר שפרסמה OWC ובו נמצא כי רכיבים בקנאביס עשויים לטפל בסוגי סרטן קשים במיוחד, מתעניינת חברת התרופות הישראלית הגדולה ברכישת החברה הצעירה.

על פי הדיווח של כתב ‘דה-מארקר’ דרור רייך, “ענקית התרופות הגנריות טבע פנתה לחברה ישראלית קטנה שעוסקת בתחום, וואן וורלד קנאביס (OWC), במטרה לפתוח במו”מ על רכישת הפטנטים שלה.”

בהחלט ייתכן שההתעניינות הפתאומית של ‘טבע’ באה בעקבות ההודעה על התרה קרובה של חלוקת קנאביס רפואי על ידי רופאי משפחה.

מטבע נמסר כי “אינה מגיבה לשמועות בשוק בנוגע למהלכיה העסקיים”.

OWC היא חברת מחקר העוסקת בבדיקה ופיתוח של טיפולים מבוססי קנבינואידים ומנהליה הם ד”ר יהודה ברוך, זיו טרנר, אורי גלזר, אלון סיני, שמואל דה-סבן ומירבל גזית.

החברה, העובדת בשיתוף פעולה עם בי”ח ‘שיבא’ תל השומר, הגישה כבר 6 פטנטים לטיפול בעזרת קנאבינואידים בתחומי סרטן, מחלות עור, טיפול בכאב, טיפול פסיכיאטרי וגם לשימוש פנאי. בימים אלו מגישה החברה בקשה לפטנט השביעי שלה: טבליות מסיסות לספיגת קנאביס אולטימטיבית.

סרטון התדמית של OWC:

ראו עוד:
ישראלים רושמים פטנט על קנאביס כתרופה לסרטן
מה בין משרד הבריאות, חברת “טבע” ומפלגת “יש עתיד”?
יהודה ברוך: “אלכוהול מסוכן וממכר בהרבה מקנאביס”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר