חדש: ניירות גלגול ספוגי THC

ניירות גלגול חדשים מאפשרים להנות מ’היי’ של קנאביס, מבלי לעשן קנאביס בכלל. הניירות מגיעים ספוגים מראש בשמן THC, הרכיב הפסיכואקטיבי בצמח, ולדברי החברה מאפשרים דיסקרטיות כי אינם מפיצים את הריח המוכר.

בשנים האחרונות חברות קנאביס בכל העולם מנסות להכניס את רכיבי הקנאביס לכל מוצר אפשרי, ממוצרי מזון שיתנו לכם ‘באז’ ושמנים ומיצויים שונים ומגוונים, דרך שפתוני THC שייתנו לכם ‘היי’ קל תוך הגנה מפני יובש בשפתיים, ועד מים מינרליים המכילים CBD שגם ירווה וגם ישמור על הבריאות.

עכשיו מגיע לשוק הקנאביס מוצר חדש, שמיד כששומעים עליו עולה התהייה ‘איך לא חשבו על זה קודם’. בשבועות האחרונים הוא גם מצליח לעשות קצת רעש ברשת – כי באמת, איך לא חשבו על זה קודם.

הכירו את ‘טיווקס‘ (TWAX) – ניירות גלגול עשירים ב-THC בילט-אין. כלומר, גלגול סיגריה רגילה בניירות הגלגול הללו, ייתן השפעת ‘היי’ כאילו עישנתם ג’וינט.

ניירות גלגול THC

עם זאת, מאחר ולפחות עד כה נראה כי מדובר בניירות גלגול המכילים THC בלבד – ולא את כל רכיבי הקנאביס יחדיו – ייתכן והמשתמשים בו יאבדו את ‘אפקט הפמליה‘ החשוב.

ניירות הגלגול החדשים הם מתוצרת חברת מיצויי הקנאביס The Clear מאריזונה, והם מכילים 100 מ”ג של THC בטוהר של 97%, כך לפי הודעת החברה.

מדובר בכמות לא קטנה בכלל לסיגריה בודדת ולכן צרכנים חדשים עדיף שיעשו זאת במתינות, לפחות בהתחלה.

החברה אומרת ששמן ה-THC הספוג בניירות הגלגול מאפשר גם בעירה איטית ואחידה יותר מניירות גלגול נפוצים אחרים.

ניירות TWAX – המיוצרים על בסיס ניירות הגלגול המפורסמים של חברת RAW – מגיעים בשתי אריזות שונות, האחת של קונוסים מגולגלים מראש והשנייה כנייר גלגול בפני עצמו.

לדברי החברה עישון סיגריה בניירות אלו אינו גורם לריח של קנאביס, מה שמאפשר לצרוך אותם בכל מקום בו ניתן לעשן סיגריות ללא חשש למבטים או סיכון מיותר.

לצערכם ניירות הגלגול הללו נמכרים בינתיים רק בחנויות קנאביס רפואי במדינת אריזונה, בעבור 20 דולר לחבילה, אך בקרוב הם צפויים להיות משווקים לכל מדינות הלגליזציה בארה”ב.

בתחילה דווח כי הניירות מיוצרים בשיתוף עם חברת RAW, אך החברה הכחישה דיווח זה לאחר מכן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר