מגלגל...

חדש: מיני ג’וינטים מזהב 24 קראט

חברת SHINE, המייצרת מזה מספר שנים ניירות גלגול מזהב טהור, הודיעה על שיתוף פעולה עם החברה שהביאה לארה”ב את טרנד ה-Mini J’s, הג’וינטים הקטנים, ויחד הן משיקות מוצר מופלא חדש: מיני ג’וינטים מזהב טהור.

בשנת 2013 פרסמנו לראשונה על מוצר חדש – ניירות גלגול מזהב.

הניירות המוזהבים, העשויים זהב 24 קראט ומיוצרים ומשווקים על ידי חברת SHINE, הפכו לפופולריים בעיקר באזור לוס אנג’לס קליפורניה ובקרב דמויות כמו מיילי סיירוס וראפרים עשירים למיניהם שיכולים להרשות לעצמם את התחביב היקר – 5 עד 10 דולר לנייר גלגול בודד!

באתר החברה ניתן לרכוש ולהזמין את המוצרים גם לישראל, שכן החנויות המוכרות אותם בישראל גובות עבורן מחיר כפול ומכופל, כרגיל.

מיילי סיירוס עם ג'וינט מוזהב
מיילי סיירוס עם ג’וינט מוזהב

השנה (2015) כבר דווח על טרנד חדש נוסף במדינות ארה”ב בהן הקנאביס הפך חוקי בשנים האחרונות – מיני ג’וינטים.

המיני ג’וינטים, מתוצרת חברת HCH, הם ג’וינטים קטנטנים מגולגלים מראש, המיועדים בעיקר לצרכנים המתחילים המעוניינים בעישון כמויות קטנות יותר. הם מוצעים למכירה במגוון טעמים וזנים בעבור 6$ למיני ג’וינט אחד והנחה נוספת ל רכישת מספר ג’וינטים יחדיו.

גם זה בטח יעניין אותך

כעת מדווחות שתי החברות על שיתוף פעולה מרגש, במסגרתו יושקו מיני ג’וינטים מזהב טהור. לצערנו ולצערכם הג’וינטים יגיעו בינתיים רק לחנויות במדינות ארה”ב בהן הקנאביס חוקי וישווקו על פי ההודעה לעיתונות החל ממחר, 27.12.15.

מיני ג'וינטים מזהב

“אנחנו חושבים שמיני ג’וינטים הם רעיון חכם מאוד, במיוחד כשמוכרים אותם לתיירים שאולי אינם מורגלים בצריכת כמויות גדולות,” מסביר דייב בראון, מנכ”ל SHINE, את ההחלטה על שיתוף הפעולה החדש.

אנדרו סאליני, מנהל ב-HCH, התייחס גם הוא למוצר המשותף החדש: “אין בתחום הזה משהו כמו ניירות הגלגול המוזהבים. בכל מקום בו הם מוצגים הם הופכים ללהיט. ואז זה פשוט הכה בי – מה אם נעשה מיני ג’וינטים מזהב?”

עוד מוצרי קנאביס מגניבים – ראו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר