חברת הקנאביס ‘שיח’ נכנסת לבורסה – התמזגה עם מניית “ביונד טיים”

חברת "שיח שריד", אחת מ-8 חברות הקנאביס הותיקות, נכנסת לבורסה לאחר מיזוג שנחתם הבוקר עם מניית החברה הציבורית "ביונד טיים". בכך "שיח" הופכת לחברה השנייה מבין הותיקות שהופכת לחברה ציבורית ותיסחר בבורסה.

אחרי כעשור של פעילות בתחום הקנאביס הרפואי, גידול וייצור מוצרי קנאביס לאלפי מטופלים, חברת הקנאביס הרפואי “שיח” (שיח שריד) תיכנס לפעילות תחת החברה הציבורית “ביונד טיים” הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

בכך הופכת “שיח” לחברה השנייה מבין 8 חברות הקנאביס הותיקות שהופכת לחברה ציבורית, לפניה עשתה זאת “קנדוק” שהתמזגה עם “אינטרקיור”. חברת “פארמוקן” צפויה להתמזג גם כן בקרוב עם מניית “מדיקל קומפרשן”.

בהתאם להסכם שנחתם בין הצדדים, תקבל שיח שריד 78% מהון המניות של חברת ביונד טיים, בתמורה למיזוג כל פעילותה לתוך חברת ביונד טיים לרבות גידול קנאביס רפואי במתקני גידול בשטח של 14 דונם בהתאם לרישיונות גידול וריבוי קנאביס רפואי בתקן IMC-GAP בהם מחזיקה שיח.

בהתקיים התנאים שנקבעו בהסכם, סך אחזקותיהם של בעלי מניות שיח שריד בחברת ביונד טיים עשוי לעלות ל-83.5%, וזאת בהתאם לעמידה ביעדי ביצוע שנקבעו בהסכם.

לחברת שיח, הפעילה מאז שנת 2008 בתחום, משוייכים כבר כיום במתכונת האסדרה הנוכחית לפני הרפורמה כ-5,000 לקוחות בחודש. בנוסף היא מספקת את תוצרי הקנאביס הרפואי שהיא מגדלת למפעלים המשווקים כיום תוצרת בבתי המרקחת בישראל במסגרת הפיילוט של רפורמת המדיקליזציה.

“בכוונת שיח להמשיך ולפעול לצורך הרחבת פעילותה לשווקי יעד נבחרים בעולם באמצעות שיתופי פעולה בינלאומיים בתחום הקנאביס הרפואי ובתחומים המשיקים לו,” נמסר.

יוגב שריד מנכ”ל שיח שריד אמר בתגובה: “אני נרגש מהפיכת החברה לציבורית. הכניסה לבורסה יחד עם גיוס ההון הנלווה לה תאפשר לנו להגדיל את כושר הייצור, להגדיל את נתח השוק בישראל ולפעול ליצוא באמצעות השותפויות האסטרטגיות שלנו בשווקי המפתח בהם אנו פועלים. במהלך השנים שיח הצליחה לצמוח בקצב משמעותי משנה לשנה ואנו מצפים כי מגמה זו תימשך. לצד היתרון המשמעותי לחברה, אנו רואים במהלך זה הזדמנות לשתף את הציבור הרחב במפעל החיים הרווחי שלנו.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר