חברת הזרעים “נירוונה” חוזרת לשלוח זרעי קנאביס לישראל

לאחר הפסקה מכוונת של מספר חודשים, החליטו מנהלי החברה לחדש את שירות משלוחי זרעי הקנאביס לארץ הקודש

היובש הקשה שפוקד את שוק הסמים המקומי הביא עימו לפחות תופעה חיובית אחת – יותר ויותר ישראלים משכילים לגלות את היתרונות הרבים הטמונים בגידול מריחואנה בבית.

במהלך החודשים האחרונים תפסה מגמת הגידול הביתי תאוצה ואיתה גם הביקוש לזרעים איכותיים עם גנטיקה חזקה ויציבה שתניב למגדל הישראלי קנאביס משובח ויבול פורה.

לפני מספר חודשים פרסמנו כאן ב”מגזין קנאביס” על כך שחברת הזרעים ההולנדית “נירוונה” החליטה להקפיא את שירות המשלוחים לישראל.

ההחלטה של נירוונה להקפיא את משלוחי הזרעים התקבלה לאחר פניה של מערכת “מגזין קנאביס” להנהלת החברה, וזאת בעקבות עדכונים ודיווחים שהגיעו אלינו מכם – קוראי המגזין, על מספר חבילות שנתפסו או שלא הגיעו ליעדן.

חנות נירוונה באמסטרדם
חנות נירוונה באמסטרדם
מערכת המגזין פנתה כאמור להנהלת “נירוונה” שמצידה קיבלה החלטה אחראית וכנה להפסיק לזמן מה את משלוחי הזרעים לישראל ולנצל את ההפסקה היזומה הזו בכדי לשפר וליעל את מערך המשלוחים.

וההולנדים אכן דאגו לשיפור משמעותי בתחום. חדי אבחנה וודאי שמו לב שהחברה חזרה לשלוח זרעים לישראל כבר מחודש מרץ, אולם במערכת “מגזין קנאביס” הוחלט להמתין עם הפרסום על-מנת שנוכל לבדוק מול הנהלת החברה שאכן הוכנסו שינויים במערך המשלוחים שלה.

כעת, כשהקהל הישראלי יכול לשוב ולהזמין בביטחון זרעים מ”נירוונה” אנו מבקשים להודות לכל החברים קוראי המגזין על שיתוף הפעולה, על הדיווחים והעדכונים – נשמח אם גם בעתיד תדאגו לעדכן את המערכת על כל פיסת מידע שעשויה לעזור ולמנוע מבנאדם טוב לחטוף רישום פלילי על שימוש או גידול צמח!

לרכישת זרעי קנאביס לחצו כאן

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר