“זרע ישראל” – חנות זרעי קנאביס בעברית

לראשונה בהיסטוריה מציע אתר חדש שירות מכירת זרעי קנאביס לדוברי עברית. “זרע ישראל” הוא שמה של החנות החדשה, בה ניתן למצוא מגוון זרעים נקביים ואוטומטיים למכירה עם “שירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר,” מבטיחים מנהלי החנות.

אחרי שנים ארוכות במהלכן נאלצו מגדלי הקנאביס הישראליים להתמודד עם חנויות זרעים באנגלית ושירות בשפה זרה, מציע כעת אתר חדש שירות מכירת זרעי קנאביס גם לדוברי השפה העברית.

זרע ישראל
זרע ישראל

זרע ישראל” הוא שמו של “בנק זרעי הקנאביס העברי הראשון בעולם”, כפי שמתארים אותו מנהליו, ובו ניתן למצוא נכון לעכשיו זרעי קנאביס מ-12 זנים, נקביים ואוטומטיים, ביניהם שמות גדולים כמו LSD, ג’ק הרר, ווייט ווידו, סאוור דיזל ועוד.

“‘זרע ישראל’ הינו פרוייקט ייחודי וראשוני מסוגו המביא את עולם הקנאביס הבינלאומי היישר אל ציבור קוראי העברית,” נכתב באתר החברה. “בכוונתנו לספק שרות ואיכות ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר לשביעות רצונם של לקוחותינו, אותם אנו רואים כשותפים וקולגות יותר מאשר כלקוחות בלבד.”

“שירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר”

בשיחה שערכנו עם מנהל האתר הבוקר (ג’) תהינו האם הוא אינו חושש מהתנגשות עם החוק. “החנות ממוקמת בלונדון, כך שאין עם זה כל בעיה,” מסר לנו ד’, שמעדיף להישאר בעילום שם, “בינתיים,” לדבריו.

“בלונדון זרעי קנאביס אינם אסורים בחוק ומכאן פועלות מרבית חברות הזרעים המובילות בעולם,” הסביר, “אני לא עובר על שום חוק כך שאין לי ממה לחשוש. אולי רק שבעקבות הפרסום האתר יקרוס…”

גם זה בטח יעניין אותך

בנוגע לאבטחה ואמינות אמר ד’ כי “אנשים יכולים להיות בטוחים ב-100% באיכות ובשירות, ואם הם רוצים יותר מידע הם מוזמנים ליצור איתי קשר באתר, להשאיר מספר טלפון ואני אתקשר אליהם.”

“אני מוכר לדוברי עברית בכל רחבי העולם, לאו דווקא מישראל, ואנשים עד כה מרוצים מאוד,” הוסיף. “אנחנו מעוניינים לבנות קהל לקוחות קבוע ועל כן חשוב לנו מאד לתת שירות ברמת האמינות והאיכות הגבוהות ביותר.”

הידיעה על הקמת החנות החדשה הגיעה למערכת המגזין לפני מספר שבועות ולצורך בדיקה ביצעו עבורנו קרובים מחו”ל הזמנה של שני זרעי ‘באבא קוש’ מהאתר. הבוקר החבילה הגיעה ליעדה ואנו גאים להכריז על היסטוריה. לא פחות.

לחצו כאן לצפייה בראיון ראשון עם מנהל החנות החדשה

לכניסה לחנות החדשה לחצו כאן.
לעמוד הפייסבוק לחצו כאן.

ראו:
רכישת זרעי קנאביס ב-4 צעדים פשוטים

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר