ה-FBI יגייס סטלנים עבור מלחמות סייבר

גורמים ב-FBI פועלים לשינוי תנאי קבלת העובדים, כך שצרכני קנאביס יוכלו להצטרף לצוותי לוחמת הסייבר של הארגון. “שיגישו מועמדות, למרות שמעשנים,” אמר מנהל מחלקת החקירות ב-FBI.

נהלי הגיוס של ה-FBI, לשכת החקירות הפדרלית של ארה”ב, אוסרים על קבלת עובדים אשר עישנו מריחואנה בשלוש השנים האחרונות. כעת, בעקבות התגברות מתקפות הסייבר, הוקצו לטובת הארגון כ-2,000 תקנים חדשים לתפקידי האקרים שונים, וגורמים בארגון פועלים לשינוי התנאים כדי שיוכלו לגייס את ההאקרים הטובים ביותר במדינה, שרובם נוהגים לצרוך קנאביס להנאתם.

ג'יימס קומלי FBI
ג’יימס קומלי, מנהל מחלקת החקירות ב-FBI

“אני מוכרח לגייס כח עבודה עצום כדי להתמודד עם עברייני הסייבר ורבים מאותם ילדים האקרים רוצים לעשן גראס בדרך לראיון העבודה,” אמר ג’יימס קומי, מנהל מחלקת החקירות ב-FBI, והוסיף כי בימים אלו פועלים בארגון לשינוי ההגדרה הקובעת איסור על גיוס עובדים שעישנו מריחואנה בשלוש השנים האחרונות.

כשנשאל על ידי כתב ה’וושינגטון פוסט‘ מה יעשה האקר הנהנה לעשן מריחואנה בזמנו הפנוי ומעוניין להתגייס לעזרת ה-FBI, אך חושש מבדיקות שתן, ענה קומלי: “שיגיש מועמדות, למרות השימוש במריחואנה”.

למחרת, 22.5, אמר קומלי בשימוע בו השתתף כי לא התכוון לדברים שצוטטו וכי הוא אינו תומך שימוש במריחואנה. “ניסיתי להיות קצת מצחיק והשתמשתי בהומור,” אמר. “אין בכוונת ה-FBI לשנות את החוק על איסור שימוש במריחואנה ב-3 השנים שלפני הקבלה לעבודה בארגון.”

צפו:

ראו גם: לגדל קנאביס בתוך מחשב
ראו גם: אנונימוס מכריזים: מבצע קנאביס שלב 2 יוצא לדרך

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט