השוטרים הופתעו משיטת השיווק החדשה: כרטיסי “חיש-גראס”

המשטרה גילתה את שיטת השיווק החדשה של קבוצת המסחר בקנאביס 'טלכאן'. שני חשודים תושבי אשקלון נעצרו בירושלים כשברשותם שקיות קנאביס וכרטיסי 'חיש-גראס'.

כרטיסי המבצע “חיש-גראס” המאפשרים ללקוחות קבוצת המסחר המקוונת “טלכאן” לקבל מבצעים והנחות לאחר קניית קנאביס, נחשפו לראשונה גם על ידי המשטרה.

הכרטיסים, שנחשפו לראשונה בכתבה במגזין קנאביס, נמצאו הלילה ברשותם של שני צעירים בירושלים לאחר פעילות משטרה.

“שיטותיהם של סוחרי הסמים המסוכנים משתכללות ומתפתחות במטרה להגיע לציבור רחב ככל שניתן, ובדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה – בסיכול של אותם סוחרים והעסקאות השונות, לאתר את שיטות ההפצה המגוונות ולפעול כנגדם באופן ממוקד על מנת להביאם לדין ולהרחיקם מסביבתו של הציבור הנורמטיבי.” ציינו הבוקר במשטרה.

על פי דיווח המשטרה בפעילות ממוקדת של בלשי המשטרה כנגד סחר בסמים בירושלים, הבחינו ב-2 חשודים המסתודדים יחד בשכונת בית הכרם, ועיכבו אותם לבדיקה.

בחיפוש שנערך על גופם תפסו בלשי המשטרה עשרות שקיות המכילות קנאביס וכסף מזומן על סך כ-10 אלף ש”ח.

המשטרה מציינת כי “עוד הופתעו השוטרים לגלות ‘שיטת שיווק’ חדשה – בתוך כל שקית סם, ישנו כרטיס גירוד המכונה ‘חיש גראס’ המעניק ללקוח סיכוי לזכות בפרס…. ולמימוש בקניה הבאה”.

החשודים (20-30, אשקלון) נעצרו והובאו לחקירה במשטרה בחשד לסחר והפצה של סמים מסוכנים, והיום יובאו בפני בית המשפט בבקשת המשטרה להאריך מעצרם.

מהמשטרה נמסר בתגובה: “משטרת ישראל תמשיך לפעול באופן נחוש וממוקד כנגד נגע הסמים ושיטות ההפצה השונות שמטרתן להגיע לקהל לקוחות רחב, תוך דגש לאוכלוסיית הנוער שלעיתים קרובות עושים שימוש בסמים המסוכנים באופן מופרז, גורמים לאירועי אלימות קשים ובמקרים מסוימים אף עלול להסתיים בתוצאה טרגית.”

מהנהלת ‘טלכאן’ נמסר בתגובה כי “משטרת ישראל מבזבזת את זמנה בלנסות לעצור את המהפכה שאנחנו יוצרים. אנחנו מחזיקים במעל 100 דירות גידול בישראל משם יוצאות הסחורות הטובות ביותר. נמשיך ליצור אטרקציות ולפעול למען שיחרור הצמח”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר