מגלגל...

המשתלה: דף פייסבוק מחלק קנאביס בחינם

פעילי הלגליזציה בישראל לא מפסיקים להפתיע. כעת הם יוצאים במבצע חדש – קנאביס חינם במשלוח עד הבית לתומכים ברעיון הלגליזציה.

פעילי הלגליזציה הישראליים שוברים שיאים. אחרי חלוקת זרעים ופרחים ברחובות על ידי פיית הגראס וכן חלוקת אלפי זרעים בחינם דרך דף הפייסבוק “בנק הזרע“, מגיע כעת הדבר הבא: חלוקת קנאביס בחינם לכל המעוניין – בתמורה לתמיכה בלגליזציה.

המשלוח הראשון
“זהו המשלוח הראשון שייצא בקרוב לדרכו לאזרחים בכל רחבי ישראל,” נכתב בדף הפייסבוק

כל המעוניין לקבל פרחי קנאביס הביתה בחינם צריך רק לשלוח הודעה לדף הפייסבוק “המשתלה” ולפרט כיצד הוא עזר לקדם את הלגליזציה. בנוסף יש לפרט כמובן כתובת למשלוח המכתב, והקנאביס בדרך אליכם.

“במהלך השבוע הקרוב יצא המשלוח הראשון – 100 גרם קנאביס – במעטפות לכתובות בכל רחבי הארץ – מהצפון ועד אילת,” סיפר בעל העמוד לכתב המגזין. “אני עושה את זה כדי לגרום לאנשים להזיז את עצמם ולקדם משהו. אני רוצה שיבינו שחייבים לעשות משהו. שכל אחד יעשה משהו, הכי קטן, למען הלגליזציה. משם זה כבר יקרה לבד…”

בעל העמוד, המעדיף להישאר בעילום שם, מבטיח שכל מי שיעביר כתובת למשלוח יקבל מעטפה עם מתנה, אך מתעקש כי עדיפות תינתן לאלו שיספרו מה הם עשו למען הלגליזציה וכמובן לחולים שידם אינה משגת.

איך תדע שהם באמת עשו? או באמת חולים? שאלנו. “לא אדע, אבל אני בוחר להאמין…” השיב.

בעל העמוד מספר כי הוא עושה זאת לאחר שהבין את סגולות הקנאביס ואת השקר שבגללו אוסרים את השימוש בו. “עשיתי תאונת דרכים, נפצעתי קשה וירדתי במשקל ומאז שהגשתי בקשה לרופא לקנאביס רפואי עברה שנה שלמה עד שקיבלתי. ממש סבלתי,” הוא מספר. “כשקיבלתי את האישור והתחלתי להשתמש פשוט שכחתי מהתאונה ופתחתי חיים חדשים. אני חושב שלכולם מגיעים חיים חדשים כשקשה להם. לפני זה, אגב, בכלל לא הייתי מעשן…”

לכניסה לדף לחצו כאן.

למחרת פרסום הידיעה כאן במגזין, שלח מקים דף “המשתלה” קטע וידאו ובו ניתן לצפות בתהליך שליחת הקנאביס בדואר. לצפייה לחצו כאן.

צפו בראיון ראשון עם יוזמי הדף. לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר