“המחתרת”: רשת ישראלית מציעה ‘מנוי קנאביס’ ב-72 ש”ח לגרם

רשת ישראלית להפצת קנאביס הפועלת בקבוצות SMS ושירותי משלוחים עד הבית, שחלק מחבריה נעצרו בחודשים האחרונים במבצע משטרתי גדול, החליטה לצאת במבצע מנויים מיוחד בסגנון ‘גיוס המונים’: מי שנרשם לתשלום חודשי קבוע מקבל הנחות מיוחדות עד 72 ש”ח לגרם ומשלוחים עד הבית במהרה – זאת בנסיון לפצות על הנזק הכלכלי שנגרם להם בעקבות הפשיטה.

בשנה האחרונה פועלת בישראל רשת בלתי חוקית להפצת קנאביס בשם “המחתרת“, שלדברי מנהליה מחזיקה בקהל של לא פחות מ-1,500 לקוחות קבועים – יותר ממרבית ספקי הקנאביס הרפואי החוקיים. מדי יום נהגה הקבוצה לשלוח הודעות SMS קבוצתיות לחבריה ובהן תפריטים עדכניים בחלוקה לפי זנים או סוגי חשיש.

בחודשים האחרונים נעצרו חלק מחברי הארגון במסגרת מבצע משטרתי מיוחד במהלכו נתפסו והוחרמו מאות ק”ג של קנאביס שהיה מוכן להפצה באחת מדירות הגידול שלהם. למרות שהפשיטה לא הצליחה לעצור את הפעילות, מנהליה מספרים כעת כי נגרם להם נזק כלכלי לא קטן.

המחתרת - משלוחי קנאביס
מגוון זנים מדי יום

כעת, בכדי להצליח להמשיך ולפעול, החליטו מנהלי הארגון לצאת במבצע מיוחד שיאפשר להם לגייס סכום כסף שיפצה על הנזקים. בהודעה “רשמית” שהפיצו הבוקר (ה’) למאות לקוחותיהם הם דיווחו על המכה שספגו. “לצערנו הרב אנחנו מאד מתקשים להתאושש מהמכה הזו בשווי מאות אלפי שקלים ואם לא נצליח לגייס סכום משמעותי לא נוכל להמשיך בשירות.”

בנסיון להגדיל את הפעילות הם פתחו במן פרוייקט ‘מימון המונים’ בו הם אף מציעים לראשונה שירות מנויים חודשי שמוזיל את העלויות עד 72 ש”ח גרם בלבד – הנחה של 28% מהמחיר הרגיל.

מחירון המחתרת
מחירון המחתרת: מבצעי מנויים חודשיים במחירי הנחה

“אני מבקש מאד את הסיוע שלכם ברכישה מיידית של אחד מהמנויים,” נכתב. “אנחנו מציעים בתעריפים מוזלים במיוחד 4 מסלולי מינוי לאספקת 3 ,5 ,10 או 15 גרם בשבוע. הרעיון הוא שאתם משלמים פעם בחודש, בפעם הראשונה שאנחנו מביאים לכם את האספקה, ובמשך החודש כל פעם שנגמר לכם אתם פונים למוקד ומחדשים אתכם ללא תשלום.”

כפי שניתן לראות במסמך שהגיע לידינו ולעוד אלפי ישראלים הבוקר, הארגון אף בנה טבלת מבצעים ומחירון מסודר בו מוצעים בין 12 ל-60 גרם בחודש בעלות של 1,100 עד 4,300 ש”ח בהתאמה. בשקלול מדובר כאמור בהנחה משמעותית של עד 28% מהמחיר הנפוץ בישראל העומד על 100 ש”ח לגרם.

המחתרת - משלוחי קנאביס
לקוחות מעידים: “האיכות מצויינת – מדובר במקצוענים”

ואיך האיכות? “מדובר באנשים מקצוענים ללא ספק,” אומר לנו אחד מלקוחות הארגון, מי ששלח לנו את המכתב שהופץ ואת התמונות המצורפות. “הם מגיעים תוך פחות מיום, האיכות גבוהה, וגם יש מגוון זנים שונים לבחירה. הם לא נופלים מהחברות הרפואיות והמוצר איכותי יותר כי זה מ’אינדור’ [גידול פנים] לעומת החוות שמגדלות ‘אאוטדור’.”

המחתרת

עדכון: הבוקר (ו’) נפתח דף פייסבוק “המחתרת”:

המסמך המלא שהופץ הבוקר:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/wp-content/PDF/mahteret2.pdf

המחתרת - משלוחי קנאביס
“מנוי חודשי”: חבילות של 12 עד 60 גרם לחודש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר