הופל אתר ‘הרשות למלחמה בסמים’

פעולת תגמול? בעקבות דבריו של יו”ר הרשות למלחמה בסמים על כך שקנאביס הוא “אסון טבע”, הפילו תומכי קנאביס את אתר הרשות. “כל עוד תמשיכו במסע ההסתה השקרי, נמשיך להסיר את התכנים הללו,” נכתב כעת באתר. אין זו הפעם הראשונה בה האתר הרשמי של הגוף הממונה על המלחמה בסמים מופל או נפרץ.

עובדי הרשות למלחמה בסמים צפויים להגיע מחר לשבוע העבודה ולגלות שהאתר הרשמי שלהם נפרץ. ממש לפני דקות אחדות הוחלף האתר בדף אינטרנט עצמאי ובו משפטי תמיכה בלגליזציה. “עד מתי ימשיכו האליטות לשקר את אזרחי המדינה?” נכתב, “עד מתי טבע תדחוף מעטפות שמנות לכיסים של בכירים בארגונים סתמיים כגון הארגון הזה על מנת להמשיך להסית?”

הסיבה לפריצה, כך על פי הכתוב באתר, אמירותיו של הח”כ לשעבר ויו”ר הרשות צבי הנדל, שהתבטא בימים האחרונים בתקיפות נגד קנאביס, כשבין השאר טען כי קנאביס הוא סם מסוכן, אסון טבע, שורף את המוח ועוד כהנה וכהנה. את הדברים אמר הנדל בעקבות פרסום התבטאותו של מפכ”ל המשטרה שטען כי יש לבחון את נושא חוקיות הקנאביס.

נפרץ אתר הרשות למלחמה בסמים

“אדוני היו”ר – כמו קודמך – גם שעתך תגיע,” נכתב עוד. “כולכם מעורבים בפרשות פלילים שונות וכולכם תבלו אחרי סורג ובריח במוקדם ובמאוחר. כמו שהבטחנו בעבר, כל עוד תמשיכו במסע ההסתה השקרי שלכם כלפי צמח פלא הקאנביס אנחנו (הרשות הלאומית למלחמה במלחמה בסמים) נמשיך להסיר את התכנים הללו ולפרסם את האמת לאמיתה.”

“הוכחנו לכם שוב ונמשיך להוכיח בעתיד,” הוסיפו, “אנו לא עבריינים, בזה שאתם מעודדים הסתה כזו אתם מכניסים בכל יום אלפי אזרחים למעגל הפשיעה, במקום לטפל על ידי הסברה – אתם מפנים את הגב וזורקים חיים שלמים לפח. אז חדל להפללת צרכני הקנאביס בישראל ותחי הליליזציה!”

לכניסה לאתר הרשות לחצו כאן.

כזכור, בחודש ינואר השנה נפרץ בפעם הראשונה אתר הרשות למלחמה בסמים, מיד לאחר מעצרו של המנכ”ל יאיר גלר. תומכי לגליזציה השתלטו על ניהול האתר והחליפו את המסרים והסיסמאות נגד שימוש בסמים לסיסמאות ומסרי תמיכה בלגליזציה והפסקת הפללה. עובדי הרשות החזירו את האתר לאוויר, אך כבר למחרת הוא נפרץ שוב.

כעבור שבועיים, בעיצומה של מערכת הבחירות, נפרץ שוב האתר ופרטיהם של מאות מעובדי הרשות נחשפו לכל. לאחר שעלה לאוויר שוב, נפרץ בשלישית כאשר בפעם הזו גרמו הפורצים לכך שכל כניסה לאתר הרשות מפנה מיד לאתר ‘מגזין קנאביס’.

ראו עוד:
דלף מסמך של הרשות: כך תילחמו בתומכי הקנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר