הומו? כנראה אתה גם צורך סמים

הסבירות לצריכת סמים בקרב הומואים ולסביות גבוהה פי 7 – כך עולה ממחקר חדש שנערך ע"י "ארגון ההומואים והלסביות" הבריטי ובשיתוף עם אוניברסיטת לנקשייר בבריטניה.

המחקר, שפורסם השבוע בארגון ההומואים והלסביות הבריטי (LGF) ונערך בשיתוף עם אוניברסיטת לנקשייר, מצא כי הומואים ולסביות הינם בעלי נטייה גבוהה פי 7 לצריכת סמים מאשר באוכלוסיה הכללית.

המחקר נערך במשך שנתיים בקרב 40,000 הומואים ולסביות מרחבי בריטניה ומצא כי יותר משליש (33%) מההומואים, הלסביות והביסקסואלים בבריטניה, צרך לפחות סם בלתי חוקי אחד במהלך החודש האחרון. נתון זה בולט למול מחקר דומה שנערך בקרב האוכלוסיה הכללית בחודש שעבר נמצא כי 5% אחוזים בלבד מהאוכלוסיה הכללית הודו בצריכת סם לא חוקי בחודש האחרון.

לפי החוקרים, החומרים האסורים הנפוצים ביותר בקרב הומואים ולסביות הם קנאביס ו'פופרס', כשאחריהם ברשימה מופיעים קוקאין, אקסטזי, קטמין ואמפטמינים.

קיראו עוד: אם הומופובים הם בעצם הומואים בסתר, האם סחים בעצם רק רוצים לעשן אבל פוחדים?

המחקר גם מצא שהומואים ולסביות הינם בעלי סבירות גבוהה פי 10 מהאוכלוסיה הכללית לשימוש בקוקאין במהלך חודש האחרון ופי 13 לשימוש בקטמין. הסבירות לשימוש בהרואין היתה זהה בקרב שתי האוכלוסיות.

דייויד סטיוארט, מנהל ב-London Friend, ארגון הומואים ולסביות בריטי, אמר כי לדעתו תחושות של דחייה, פחד ובושה בקרב אוכלוסיית ההומואים והלסביות היא זו שמסבירה את שכיחות השימוש בסמים.

קיטי ריצ'רדסון, בת 25 המנהלת בלוג של הקהילה בלונדון, התייחסה לדיווח: "לאופי הקהילה יש חלק בנתונים הללו," אמרה ריצ'רדסון. "המציאות היא שמרבית הקשרים החברתיים בקהילת ההומואים והלסביות סובבים סביב אלכוהול וסמים כאלו ואחרים."

המחקר נערך במהלך אירועי גאווה שונים, בעזרת טפסים למילוי שנשלחו בדואר וגם און-ליין באתר האינטרנט בו ניתן גם עתה למלא את הסקר.

ממצא נוסף שעלה מהסקר הוא שבניגוד לאוכלוסיה הכללית בה נרשמה ירידה בצריכת הסמים ככל שעלה גילם של הנשאלים, בקרב ההומואים והלסביות אחוז צריכת הסמים נשאר זהה גם בקרב גילאי 35 עד 40.

ממצאי המחקר:
https://www.xn--4dbcyzi5a.com/wp-content/uploads/pdf/homo-lesbians.pdf

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט