הדג נחש יופיעו בכנס ‘קנאטק 2017’

מארגני כנס הקנאביס הבינלאומי שייערך בשבוע הבא בישראל זו השנה השלישית ברציפות, הודיעו כי בתום היום השני לאירוע תיערך מסיבה עם הופעה של הלהקה הישראלית המזוהה כל כך עם תרבות הקנאביס.

כנס הקנאביס והיזמות ‘קנאטק 2017‘ ייפתח ביום ב’, 20.3, באולם האירועים ‘טראסק’ שבנמל תל אביב, ובמסגרתו תיערכנה הרצאות מומחים בתחום מן העולם לצד דוכנים שיציגו פיתוחים, מוצרים, סטארט-אפים וחידושים בתחום הקנאביס.

מאות אורחים כבר רכשו כרטיסים לאירוע, בו יתארחו גורמים מובילים מעולם הקנאביס מן הארץ והעולם, בדגש על תחום היזמות והעסקים, כשבין הנואמים גם ח”כ שרן השכל (‘הליכוד’), ד”ר מיכאל דור (מנהל ביק”ר), פרופ’ ראובן אור (מנהל המחלקה להשתלות מח עצם בבי”ח הדסה עין כרם), פרופ’ דדי מאירי (‘הטכניון’), ד”ר נירית ברנשטיין (מכון וולקני), מר דובי רז (מנהל ב’נטפים’) וכן מומחים ומנהלי חברות בענף מכל העולם.

הדג נחש
חברי ‘הדג נחש’ יופיעו במסיבת סיום האירוע

הבוקר (ב’), שבוע לפני פתיחת האירוע, הודיעו המארגנים כי בתום הערב השני והאחרון של האירוע (ביום השלישי יהיה רק סיור מודרך לספונסרים), תתקיים בשטח הכנס מסיבה לאורחים, במסגרתה גם תיערך לראשונה הופעה של ‘הדג נחש’, החל מהשעה 18:00.

חברי ‘הדג’ הם כיום הלהקה המזוהה ביותר בישראל עם המאבק ללגליזציה ואף הופיעו בהפגנת הקנאביס הגדולה שנערכה בחודש שעבר בכיכר רבין.

קליפ חדש שפרסמה הלהקה במסגרת קמפיין ‘הגיע הזמן, ארדן’ ל’ליגל אייז’, שיר שהפיקו עם ‘אינפקטד משרום’, שטף את הרשת:

גם זה בטח יעניין אותך

“אין ספק כי חל שינוי כיוון במדיניות בארץ בנוגע לסוגיית הקנאביס, אשר יוריד בהדרגה את הסטיגמה סביב הנושא ולא יגדיר את העוסקים והמשתמשים בתחום כפושעים,” אומר שאול קיי, ממייסדי החברה המארגנת את האירוע. “אנו מעריכים כי בעקבות זאת יוזרמו השקעות חדשות לישראל בהיקף של 1 מיליארד דולר בשנתיים הקרובות.”

ניתן לקבל 25% הנחה על כרטיסים לאירוע דרך קישור זה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר