דת’ רואו קנאביס: מותג המוזיקה של סנופ דוג – מעכשיו גם מותג קנאביס

חשבתם שיש כבר הכל בעולם הקנאביס? ג'וינטים מועשרים בנוזל יהלומים - זה הגימיק החדש של סנופ דוג, תחת מותג הקנאביס החדש שלו דת' רואו קנאביס, על שם חברת התקליטים הוותיקה שבבעלותו. החל מהשבוע בחנויות בקליפורניה

הראפר האמריקאי המזוהה עם תרבות הקנאביס אולי יותר מכולם בעולם כיום, סנופ דוג, הופך את המותג המצליח של חברת התקליטים הוותיקה דת’ רואו רקורדס (Death Row Records) למותג קנאביס חדש.

דת’ רואו רקורדס נוסדה בשנת 1991 על ידי הראפרים ד”ר דרה ושוג נייט, והייתה בעבר חברת התקליטים של ראפרים ידועים מהחוף המערבי, כולל טופאק שאקור, ד”ר דרה, סנופ דוג בעצמו ועוד.

בתחילת השנה (פברואר 2022) רכש סנופ דוג את מלוא השליטה בחברה בעבור 18 מיליון דולר, ובסוף השבוע האחרון הודיע על השקת מותג קנאביס חדש על השם המצליח. השבוע צפויים המוצרים להגיע לראשונה לחנויות בקליפורניה.

דת' רואו קנאביס
אריזת הקנאביס של המותג החדש של סנופ דוג: דת’ רואו קנאביס
סנופ דוג
הדמות המזוהה ביותר בעולם עם קנאביס – סנופ דוג

המותג החדש ייקרא דת’ רואו קנאביס (Death Row Cannabis) והוא יתמקד, בין היתר, בשיווק תפרחות פרימיום וג’וינטים “מועשרים בנוזל יהלומים”, כך לפחות על פי סרטון טיזר קצר שפורסם בחשבון האינסטגרם של דת’ רואו.

דת’ רואו היתה אחד ממותגי המוזיקה, בעיקר ההיפ הופ והראפ, המובילים בעולם במשך שנים ארוכות, ומכרה כ-50 מיליון אלבומים ברחבי העולם והפיקה רווח של כ-750 מיליון דולר.

לצד השמות המוכרים בהם כאמור טופאק, ד”ר דרה וסנופ דוג, הלייבל היה בעבר גם הבית של ראפרים וזמרי רית’ם אנד בלוז מוכרים כמו וורן ג’י, דה די.או.סי, נייט דוג ועוד.

דת’ רואו קנאביס איננו מותג הקנאביס הראשון של סנופ דוג. כזכור, הראפר השיק בשנת 2015 לראשונה את מותג הקנאביס המזוהה איתו עד היום, ליפס ביי סנופ (Leafs By Snoop).

על פי דיווח בפורבס, דת’ רואו קנאביס יציע קנאביס בדרגת פרימיום, שיגודל על ידי המטפח המפורסם איי.קיי, שהוא כיום סגן נשיא מחלקת הגידול של חברת TRP, המפעילה את רוב חנויות המותג קוקיז (Cookies) בארה”ב ובעלת המותג ד”ר גרינת’אמב.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר