“דרגון בול” – כדורי THC טהור

מעבדה אמריקנית המתמחה בהפקת תמציות קנאביס מרוכזות במיוחד (“דאב”, BHO), ייצרה כדורי THC טהורים המכונים “דרגון בול” ומכילים 1,500 גרם של חומר פעיל בכל כדור.

מעבדת X-Tracted מסיאטל שבוושינגטון, ארה”ב, המתמחה בטכנולוגיות חדשניות למיצוי קנאביס, פיתחה שיטה להפקת תמצית קנאביס טהורה – שזכתה לשם המכובד ‘The Clear‘ (בעברית “הטוהר”).

תמיסת ה-Clear היא אינה “טהורה” לחלוטין מכיוון ש-THC בריכוז של 100% אינו אפשרי לייצוב, אך היא מכילה (כך על פי הצהרת המעבדה) ריכוז THC של 99% – כלומר, הכי קרוב שניתן להגיע ל-THC טהור.

“דרגון בול” – כדורי THC טהורים

השיטה החדשה מתבססת על תהליך ייחודי בו “מופשטים” מצמח הקנאביס כל החומרים מלבד הקנבינואידים והטרפנים הפעילים, וכן מוספים לו שמנים טבעיים ותמציות טרפנים. בסוף התהליך מתקבלת תמיסה קשיחה דמוית ‘דאב’, המכילה ריכוז קנבינואידים יוצא דופן.

בכדי להדגים כיצד נראית תמצית קנאביס “טהורה” (וכנראה גם קצת כדי לנקר עיניים), עיצבו המומחים במעבדה שני כדורי THC ענקיים במשקל כולל של 3 ק”ג – כלומר 1,500 גרם של THC בכל אחד.

לצערנו הכדורים המדהימים שקיבלו את הכינוי “דרגון בול” הם מיצג אומנותי של היתכנות טכנולוגית, אך הם אינם מוצעים למכירה, לפחות לא באופן רשמי.

"דרגון בול" - כדורי ענק של שמן קנאביס טהור - 3,000 גרם (3 ק"ג) של THC
“דרגון בול – כדור העשוי מ-1,500 גרם של שמן קנאביס טהור (99% THC)

תמיסת ה-Clear המהפכנית שפיתחה החברה נמכרת כבר עתה בתוך “מחסניות” חד פעמיות (בעיקר של זן הקנאביס XJ-13) למכשירי אידוי מיוחדים, בחנויות לקנאביס רפואי בקליפורניה.

חשוב לציין שהמוצר אינו אפשרי לשילוח בין לאומי בשל האיסור הפדרלי על מוצרי קנאביס, ולכן יהיה קשה להזמין אותו במשלוח באופן רגיל.

"דרגון בול" - כדורי ענק של שמן קנאביס טהור - 3,000 גרם (3 ק"ג) של THC
אמן מפסל את כדורי השמן בסטודיו של X-Tracted בסיאטל

עוד ממוצרי החברה:

ראו עוד:
צפו: איך להכין ‘דאב’ ב-5 שניות
5 מוצרי קנאביס שמאוד חסרים בישראל
הרגלים של צרכני קנאביס שאפשר לוותר עליהם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר