מגלגל...

דור האמת: “עוזבים את מפלגת העבודה”

תנועת ‘דור האמת’ הודיעה הבוקר כי היא קוראת לחבריה לבטל את ההתפקדות במפלגת העבודה ולעבור למפלגת הליכוד. “לבוז’י הרצוג אין דרך,” אומר ראש התנועה עו”ד דקל עוזר.

בעקבות זכייתו של בוז’י הרצוג בפריימריז במפלגת העבודה, הודיע הבוקר (28.1) עו”ד דקל עוזר, ראש התנועה, כי הוא קורא לחברים הותיקים לבטל התפקדותם במפלגת העבודה ולעבור, יחד עם מתפקדים חדשים, למפלגת הליכוד. “לבוז’י הרצוג אין דרך,” כתב עוזר בהודעה באתר התנועה.

מפלגת העבודה
מפלגת העבודה

כזכור, תנועת דור האמת פעלה בעיקר לפני כשנתיים כאשר הצליחה להביא מאות תומכי לגליזציה להתפקד למפלגת העבודה. כעת צופה ראש התנועה, עו”ד דקל-דוד עוזר, כי המפלגה צפויה להצטרף לממשלה ולקרוס עקב כך ולכן אין עוד טעם לתמוך בה.

“במפלגת העבודה נעשתה כבר העבודה. המשמרת הצעירה כולה תומכת ברעיון וחברי כנסת רבים כבר תומכים בגלוי אף הם,” אמר עוזר. “עדיף לרכז את הכוח במקום אחד ולתמוך בח”כ משה פייגלין מהליכוד שמקדם את הנושא בשנים האחרונות.”

המטרה לדבריו היא להגיע ל-5,000 תומכי לגליזציה שיתפקדו למפלגת הליכוד ויהוו משקל שישפיע על אופן קבלת ההחלטות של חברי הכנסת במפלגה הגדולה בישראל. “פייגלין צריך את הגב הזה,” אמר.

בוז’י הרצוג, כזכור, הוא אחד הפוליטיקאים השמרנים בישראל ומתנגד מוכר ללגליזציה של קנאביס. אחד מגדולי התורמים שלו הוא דוד פורר, מהעשירים הגדולים ביותר בישראל והבעלים של חברת “ניופארם” היבואנית הבלעדית של ‘סאטיבקס’ – תרסיס הספריי מקנאביס שעולה 3,000 ש”ח.

כששאלנו אותו על הנושא לפני כשנתיים אמר הרצוג כי הוא “נגד כל סוג של הקלות בשימוש בסמים בכל צורה שהיא”.

צפו:

ראו: צעירי מפלגת העבודה: “בעד לגליזציה של מריחואנה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר