ג'ניפר לורנס מודה: עישנתי מריחואנה לפני האוסקר

הכוכבת ההוליוודית ג'ניפר לורנס הודתה כי עישנה שאכטה מבאנג לפני טקס האוקסר. את הדברים אמרה לורנס במהלך ראיון בתוכנית האירוח של המנחה אנדי כהן.

השחקנית ההוליוודית ג'ניפר לורנס, כוכבת סדרת הסרטים המצליחה "משחקי הרעב" שזכתה באוסקר בשנת 2012 על תפקידה בסרט "אופטימיות היא שם המשחק", הודתה כי צרכה מריחואנה לפני טקס האוסקר. צפו:
:

לורנס הודתה בתקרית אמש (ב'), במהלך ראיון לתוכנית האירוח "Watch What Happens Live" של אנדי כהן, כחלק מפינה בה עונים המרואיינים על שאלות "לא נעימות" שנקראת 'שומרים על זכות השתיקה' (תרגום חופשי. במקור 'שומרים על התיקון החמישי לחוקה' – זכות השתיקה).

היא ציינה כי לפני הטקס היא ראתה את אח שלה מעשן באנג, אך לא מיהרה להגיד שהיא הייתה שותפה לעישון. רק לאחר שנשאלה בשנית היא הודתה כי "לקחה ממנו שכאטה".

לורנס סירבה לספר באיזה מטקסי האוסקר מדובר, אך כיוון שהיא אינה שחקנית בעלת קריירה ארוכה סביר להניח כי מדובר בטקס האחרון שנערך בפברואר 2015.

גם זוכת אוסקר אחרת דיברה לא אחת בעד לגליזציה. בשנת 2013 אמרה סוזן סרנדון כי היא חושבת שיש לאפשר לכל אחד לעשן מריחואנה ובשנת 2014 כבר סיפרה על התנסותה עם פסיכדליה וסמים אחרים והבטיחה שמריחואנה תהיה חוקית בכל מקום.

ראו עוד:
סבתא אוכלת בטעות עוגיית מריחואנה
מלך האינסטגרם החדש הוא יזם מריחואנה מולטי מיליונר
כוכבות פורנו מספרות: האם מריחואנה משפרת את הסקס?

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט