מגלגל...

גיל קופטש מתכונן לבחירות: “בטוח לא ניכנס אבל יהיה מגניב”

גיל קופטש הכריז על תחילת קמפיין הבחירות של ‘עלה ירוק’ ועורר את זעמם של תומכי הלגליזציה בישראל.

גיל קופטש
גיל קופטש: “בטוח לא נכנס…”

לאחר שבועות ארוכים של ספקולציות ושמועות על איחוד של ‘עלה ירוק’ עם מפלגת ‘התנועה הירוקה’, הודיע גיל קופטש, מי שעומד בראש רשימת ‘עלה ירוק’ לבחירות, כי בכוונתו להתמודד והכריז על מועמדותו לראשות הממשלה.

קופטש אמר את הדברים בראיון שנתן לערוץ 1 ששודר במוצאי שבת.

צפו בראיון:

אמש, יממה לאחר שידור הראיון, פירסם קופטש סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו: “יאללה בחירות ברבק!!!!!!! בטוח לא ניכנס אבל יהיה מגניבבבבבבבב,” כתב קופטש ואף חזר על הדברים בהודעות פרטיות לתומכי לגליזציה שפנו אליו בחודשים האחרונים ולא קיבלו מענה.

גיל קופטש - בטוח לא ניכנס

בראיון שפורסם ב-Ynet בשבוע שעבר אמר קופטש: “האמת, לא יודע אם בא לי לעשות את זה שוב, ובטח עכשיו כשכולם מחקים אותי, כל המרב מיכאלים והעפר שלחים, האמיצים למיניהם שראו אותי רץ והחליטו עכשיו לעשות את זה גם.”

“אם אני אחליט לרוץ גם הפעם זה יהיה גאג וגם אם אבחר לכנסת זה יהיה גאג וגם אם אני אהיה שר ביטחון זה יהיה גאג,” אמר קופטש. “אנשים אומרים ‘גאג’ כאילו זה דבר רע, אבל בינינו, רק מי שלא לוקח את עצמו ברצינות הוא התקווה האמיתית, האסון של הפוליטיקאים זה שהם לוקחים את עצמם ברצינות.”

עצומה: “רק לא קופטש כיו”ר עלה ירוק”

הסטטוס של קופטש עורר רבים מתומכי הלגליזציה המתנגדים לכך שקופטש יעמוד בראשות המפלגה המייצגת את רעיון הלגליזציה. “זה נושא חשוב מכדי לעשות ממנו צחוק,” סיפר למגזין קנאביס אחד מפעילי הלגליזציה.”אני חושב שראוי שבראש המפלגה יעמוד אדם רציני ואחראי יותר שיידע להעביר מסרים גם לאוכלוסיית הלא-מעשנים”.

אמש נפתחה עצומה הקוראת להדיח את קופטש מראשות מפלגת ‘עלה ירוק’. “בספרי ההיסטוריה ייזכר גיל קופטש באדם שהטיח עוגת קצפת בפניה של מרב מיכאלי בשידור חי, הפך את הטרנד הדוסי-מתחזק למגניב (לפחות לחמש דקות) וגם בתור מי שקבר סופית את מפלגת ‘עלה ירוק’,” נכתב בכותרת העצומה.

“פוליטיקה היא עסק סבוך, מלוכלך ולפרקים גם אבסורדית וגרוטסקית,” נכתב בעצומה. “זה דבר אחד לעמוד מהצד, להצביע ולצחוק אבל אם היה קופטש מזנק בקפיצת ראש לתוך הביצה המבעבעת הזו, מתלכלך באמת ו’מתאבד’ על הג’וב הזה במקום לתת גושפנקה לכל מי שכינו אותו קוריוז, רבים הסיכויים שהסיטואציות האורגניות שהיו מתפתחות במהלך מערכת הבחירות הזו, היו מצחיקות ומגוחכות לא פחות ובעלות ערך אותנטי רב יותר מהתוצר המוגמר שהתקבל.”

עו”ד דקל-דוד עוזר, מועמד הפריימריז לרשימת העבודה לכנסת ומקים תנועת ‘דור האמת‘ הקוראת להפסקת הפללת צרכני הקנאביס התייחס לנושא: “ב-2009 עשה קופטש נסיון להעלות את הנושא בצורה הומוריסטית,” אמר עוזר למגזין קנאביס. “הנסיון הוכח ככשלון ולאור זאת אין שום הצדקה לתת לקופטש להוביל את המחנה בפעם השנייה.”

*** עדכון: הבוקר (06/11) הודיע קופטש על התפטרותו ממפלגת עלה ירוק.

סקר: האם לדעתך ראוי גיל קופטש לעמוד בראש מפלגת ‘עלה ירוק’?

[polldaddy poll=6664763]

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר