מגלגל...

גילה גמליאל: “אתמוך בחוק הקנאביס החדש”

השרה לשוויון ולאזרחים ותיקים, צעירים ובני מיעוטים תתמוך בהצעת החוק של ינון מגל לאי הפללת צרכני הקנאביס. “כשזה יגיע לוועדת שרים לענייני חקיקה אתמוך בכך”, אמרה בראיון.

גילה גמליאל, 40, השרה הטרייה לשוויון ולאזרחים ותיקים, צעירים ובני מיעוטים וחברת כנסת מטעם ‘הליכוד’, מייצגת נאמנה את עמדת צעירי ישראל ומצהירה כי תתמוך בהצעת החוק החדשה שהגיש ח”כ ינון מגל להפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל (דה-קרימינליזציה).

גילה גמליאל
גילה גמליאל, השרה לשוויון ולאזרחים ותיקים, צעירים ובני מיעוטים: “בעד אי הפללה”

בראיון שפורסם הבוקר (ב’) ב’מעריב’ אמרה השרה כי כשהחוק יגיע לוועדת שרים לענייני חקיקה היא תתמוך בו.

“לא עישנתי סמים, אפילו לא צינגלה קטנה, אבל אני בעד אי הפללה של משתמשים ואני בעד קנאביס רפואי, זה מתבקש,” אמרה גמליאל בראיון.

השרה ציינה גם את דבריו של המפכ”ל היוצא יוחנן דנינו שהצהיר על תמיכתו בשינוי החוק: “המפכ”ל יוחנן דנינו דבר על אי הפללה,” אמרה. “כשזה יגיע לוועדת שרים לענייני חקיקה אתמוך בכך.”

יש לציין שגמליאל היא לא אחת מ-8 חברי הכנסת שכבר חתמו על הצעת החוק: ינון מגל מ’הבית היהודי’, תמר זנדברג מ’מרצ’, שלי יחימוביץ’ מ’העבודה’, עפר שלח מ’יש עתיד’, יואב קיש מ’הליכוד’, ג’מאל זחאלקה מ’הרשימה הערבית’, מרב בן ארי מ’כולנו’ ושרון גל מ’ישראל ביתנו’.

עם זאת יש לזכור שבוועדת הכנסת האחרונה שנערכה בעניין זה לפני כשבועיים, הבטיחה חברת הכנסת עליזה לביא כי היא תדאג שהצעת החוק של מגל לא תעלה להצבעה. מנגד הצהיר מגל בראיון לערוץ 1 כי בידיו כבר למעלה מ-20 חתימות של חברי כנסת שיתמכו בהצעה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר