ספר גידול הקנאביס הראשון בעברית – חינם

ספר הגידול הראשון בעברית – לקריאה בחינם. בעוד שברשת ניתן למצוא עשרות מדריכי גידול קנאביס מפורטים יותר ופחות, המדריך המפורסם והמקיף ביותר הוא ספר גידול קנאביס שפורסם על ידי Simisu, מגדל קנאביס מקצועי שאסף לפני שנים את כל הידע הקיים בעברית וריכז אותו לכדי ספר גידול שלם.

מדריכי הגידול של מגזין קנאביס, ובראשם “המדריך המלא לגידול“, הם מפורטים ביותר וניתן למצוא בהם את כל המידע הנחוץ למגדל המתחיל, המתקדם וגם למומחים המקצועיים ביותר. בפורום הגידול הרשמי ניתן למצוא מידע רחב אף יותר וכן להתייעץ עם מומחי הגידול הטובים בישראל.

ספר גידול קנאביס

עם זאת, עוד לפני שבכלל נפתח מגזין קנאביס לפני כ-5 שנים, מרבית המגדלים הישראליים נסמכו על ספר גידול קנאביס אחד שפורסם בחינם באינטרנט והופק על ידי גולש חבר באתר הסטלנים joint.co.il שכינה עצמו “סימיסו” (Simisu).

ספר הגידול של סימיסו – שהוא ספר הגידול הראשון בעברית לתחום הקנאביס – הפך מאז לתנ”ך הישראלי של מגדלי הקנאביס בישראל ועל כן גם אם כבר קראתם את כל מה שפורסם בנושא, כדאי לעבור על המדריך בכדי לוודא שלא פספסתם כלום.

“כולי תקווה שהמדריך הזה יעזור לכמה שיותר אנשים ויקדם את המודעות לצורך בשינוי החוקים והיחס לצמח הנפלא הזה,” מסביר סימיסו.

הנה ספר הגידול במלואו לעיונכם:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/wp-content/PDF/SimisuGuide-V52.pdf

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר