טוען...

גיא גרמן על שביתת הרעב: “הקמפיין הוא מעשה נבלה וממומן על ידי גורמים בעלי אינטרס”

בנה של שרת הבריאות יוצא להגנת אימו: כתב בפייסבוק כי שביתת הרעב של החולים ממומנת על ידי אינטרסים זרים.

רק אתמול דיווחנו כאן על דבריה של שרת הבריאות יעל גרמן כי מאחורי מחאת המטופלים ושובתי הרעב עומדים מגדלי הקנאביס והבוקר מצטרף בנה, גיא, לטענה. “הקמפיין הנוכחי הממומן (ואני אומר לך את זה כעת באחריות ומתוך ידע) ע”י בעלי אינטרסים הוא מעשה נבלה שמעוניין לעקוף את הכנסת ולנצל את משרד הבריאות להלבנת צריכת גראס לכל דורש (בניגוד לחוק הקיים) ועל חשבון סיבלם של חולים,” כתב גרמן הצעיר בתגובה בפייסבוק.

גרמן הגיב על מם שפורסם בעמוד הפייסבוק של מגזין קנאביס ובו מופיע ציטוט של מנכ”ל משרד הבריאות שטען שבישראל מחולקים הכי הרבה רשיונות למטופלים. “קיימת מגמה נמשכת של הרחבת השימוש בסם עבור חולים וגם אם ישראל היא במקום השני או השלשי בעולם (היא מחלקת יותר רישיונות מכל מדינה באירופה) זה לא הופך את פרופ’ גמזו ל”שקרן”,” כתב.

גיא גרמן
גיא גרמן, בנה של שרת הבריאות, מגונן על אימו

“מגדלי הקנאביס יצרו קשר בימים האחרונים עם רופאים שונים ברחבי הארץ וסיפרו להם בשושו (שלא נשמר מן הסתם) שהם פתחו בקמפיין נגד שרת הבריאות, שהם עוקבים אחריה, מטרילים את דף הפייסבוק שלה ומפעילים גורמים פוליטיים שונים בדרכים שונות ומשונות,” סיפר גרמן.

הוא גם התייחס לעניין החקיקה כפתרון יעיל ואמר שהדרישה להשאיר את שיקול הדעת על חלוקת גראס בידי הרופא המטפל ולא בידי ועדת התוויות מקצועית היא דרישה לא ריאלית ולא מעשית. “משרד הבריאות אינו יכול לספק מאות אלפי רישיונות לגראס,” כתב. “אין שום אפשרות כזו. מערכת הבריאות היא לא המקום לנסות ולעקוף דרכו את האי-ליגאליות של הסמים הקלים.”

“במקום לפעול דרך זנדברג ופייגלין לחקיקה בנושא הסמים הקלים לאוכלוסיה הכללית, אתם שותפים למסע הסתה מזיק ובלתי ראוי שיאפשר לכל אחד לצרוך סמים לא חוקיים, מסובסדים דרך הרופא שלו,” סיכם.

לדיון המקורי ממנו נלקחו הציטוטים לחצו כאן

גיא הגיב גם על תלונות בפייסבוק של אמו. לקריאה לחצו כאן.

הבוקר, 24.5, הגיב גרמן על הפרסום גם בדף הפייסבוק של המגזין.

אתם הוכחה ניצחת לכך שצדקתי. אתם חבורה של נבלות. אתם נבלות מ- 2 סיבות עיקריות:

1. גנבתם את התמונה שלי מעמוד הפייסבוק הפרטי שלי ללא רשותי. אין לכם זכות לעשות את זה. אבל לא הייתי מצפה מנבלות להבין את זה.

2. המצאתם כותרת שיקרית לדברים שאמרתי בפייסבוק. כאילו קראתי לחולים עצמם נבלות בעוד שאמרתי בדיוק ההפך – כיניתי “נבלות” את האנשים הציניים שמנצלים את המאבק הזה לקידום האג’נדות שלהם (כמו אנשי הליגליזציה ומגדלי הקנאביס)… בקיצור כיניתי אתכם נבלות. ולא אכפת לי גם להוסיף עוד סופרלטיבים, אם זה מעניין אתכם .

אתם מבינים ? בניגוד אליכם (חבורה של נבלות) אני בצד של החולים – אלא שסובלים באמת, לא אלא שמנסים לעשות סיבוב על התחת שלהם כדי לצרוך סמים דרך מערכת הבריאות, על חשבון החולים, או כאלה שיש להם אינטרס כלכלי כמו מגדלי הקנאביס שהתלבשו יפה יפה על הקמפיין הזה עם מימון רחב, משרד יחסי ציבור ופניות לחברי כנסת ולתקשורת.

שרת הבריאות התייחסה לנושא ואמרה ש”כל מילה של גיא – בסלע !!!!”

כל מילה בסלע יעל גרמן

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר