טוען...

גולש כתב בדף הפייסבוק של המשטרה: “תבואו לעצור אותי, אני מעשן באנג”

במחאה על חוקי האיסור על צריכת מריחואנה וחשיש, כתב גולש בדף הפייסבוק של המשטרה כי הוא מעשן באנג והזמין את השוטרים לעצור אותו.

עמוס סילבר, פעיל מוכר למען לגליזציה, פנה לדף הפייסבוק של משטרת ישראל ומחה על חוקי האיסור על צריכת קנאביס ועל כך ששוטרים פורצים לבתים של אנשים בשביל למצוא עציצים.

עמוס סילבר
עמוס סילבר

“כל יום, כמה פעמים ביום. דופקים לאנשים על הדלת, מחפשים עציצים. לפעמים מוצאים לרוב לא. כשמוצאים עושים תמונה יפה בעיתון וכשלא, לא מדברים על זה. המשטרה עושה את זה כל כך הרבה שעולה השאלה למה אחוז כל כך גבוהה מעבודת המשטרה הוא סביב עציצים.”

“המשטרה לא ממהרת להגיע כשמדווחים על אלימות, או כששכן עושה קריוקי באחת לפנות בוקר. אך אם יש חשד או שהם יקבלו טיפ על גידול קנאביס תוך רגע הם שם. למה המשטרה בוחרת לנצל את משאבי האכיפה המאוד מוגבלים שלה ברדיפה אחרי צמחים? למה המשטרה משקיעה כל כך הרבה באכיפת פשע שאין בו קורבנות?”

בתגובה קיבל סילבר הערה לאקונית ובה נכתב כי המשטרה אינה מטפלת בפניות בפייסבוק וכי “אם ברצונך להתלונן על התנהלות המשטרה באפשרותך לפנות ליחידה לתלונות הציבור.”

סילבר, שנמצא בימים אלו בהליכי משפט בגין גידול וסחר במריחואנה, ענה ואמר כי הוא רוצה לדווח על עבירה חמורה שמתבצעת מול עיניי ברגעים אלו. “אני מול ראי ומעשן באנג. זה כן אפשר [לדווח] פה בפייסבוק?”.

עמוס סילבר נגד משטרת ישראל
עמוס סילבר נגד משטרת ישראל

“אני לא מפחד מהמשטרה כי ממילא יש נגדי הליך על סחר ושוחררתי ממעצר, לא מאמין שאני אעצר שוב על שימוש עצמי. ואם כן? בדיחה,” אמר סילבר לכתב המגזין. “אני עושה את זה כדי לחשוף את הבלוף של ה’סם מסוכן’ וכדי ‘להוציא מהארון’ צרכני קנאביס שיראו שאין למשטרה באמת מה לעשות נגד צרכנים המעיזים לעמוד איתן מול המערכת.”

עד כה טרם נתקבלה כל תשובה ממשטרת ישראל.

צפו:

עמוס מתארח בתכנית הבוקר “אורלי וגיא” בכדי לדון בעניין הפוסט שפירסם על דף הפייסבוק של משטרת ישראל:

ראו גם: להפסיק את מדיניות ההפללה של צרכני קנאביס / עמוס סילבר

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר