גדי נחנק מתרופות: פרק 2 – פרקוסט

התאבדות, הזיות, אובדן שמיעה, צהבת ומוות הן רק חלק מתופעות הלוואי שמצא גדי וילצ’רסקי בתרופה החדשה שקיבל מהרופא, אחרי שסורב מקבלת רישיון קנאביס רפואי. אחרי שבפרק הראשון בדק את התרופה “אסיוול” (Asival) כעת הוא בודק את התרופה השנייה שקיבל מהרופא לטיפול בכאבים – “פרקוסט” (Percocet). צפו:

ושוב אנחנו בפינה ״גדי נחנק מתרופות״פרק 2: פרקוסט

Geplaatst door ‎Gadi Wilcherski גדי וילצ'רסקי‎ op Woensdag 27 april 2016

לפני מספר שבועות הודיע הקומיקאי ואיש המחאה גדי וילצ’רסקי כי הוא פורש ממסע ההופעות שלו ברחבי הארץ לאחר שבראשו נתגלה גידול שפיר (לא סרטני) הגורם לו לכאבים עזים המונעים ממנו תפקוד תקין.

כדי להתמודד עם הכאבים המשתקים פנה גדי אל הרופא בכדי לבקש רישיון לטיפול בקנאביס רפואי, הידוע כיעיל גם לטיפול בכאב, אך נאלץ להתמודד עם מה שאיתו מתמודדים גם מאות אלפי ישראלים המעוניינים בטיפול הטבעי ובמקום זאת מקבלים טיפול כימי-תרופתי.

אחד התנאים הראשונים של משרד הבריאות לקבלת רישיון קנאביס רפואי לטיפול בכאב הוא ותק של שנה לפחות בטיפול בתרופות קונבנציונליות – משככי כאבים קשים וממכרים שהפכו בשנים האחרונות למגפה של ממש הגובה קורבנות רבים, בינהם גם על פי הערכות ראשוניות הזמר “פרינס”, שמת בתחילת השבוע כתוצאה משימוש בהן.

להמחשת האבסורד החליט גדי לחשוף בפני עם ישראל את התרופות אותן קיבל במרשם מהרופא, ולספר לציבור מהן תופעות הלוואי של אותן תרופות נפוצות כל כך.

אחרי שבפרק הקודם, הראשון, הוא בדק את תופעות הלוואי של התרופה “אסיוול”, בוידאו החדש שצבר כבר למעלה מ-100,000 צפיות בפייסבוק, הוא בודק את התרופה הנפוצה “פרקוסט”, המשמשת לטיפול בכאבים.

בין תופעות הלוואי של פרקוסט ניתן למצוא תלות (התמכרות), נזק לכבד, צורך בהשתלת כבד, מוות, סחרחורות, עילפון, בחילה, הקאות, חולי, חום, כאבים, צמא, הזעה מוגברת, לחץ דם נמוך, לחץ דם גבוה, דפיקות לב, ערפול הכרה, פרכוסים, חרדה, התייבשות, קשיי עיכול, שלשול, דלקת בלבלב, צהבת, אובדן שמיעה, נדודי שינה, עצבנות, הזיות, דיכאון והתאבדות.

ראו גם:
4 תרופות שאפשר להחליף כבר היום בקנאביס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט