מגלגל...

בת 73 הביאה בטעות עוגיות קנאביס לקבוצת הברידג’ של קשישי העיירה

כמה מקשישי העיירה תבור בארה"ב התמסטלו מעוגיות קנאביס שהביאה אחת מחברות קבוצת הברידג' למועדון הקהילתי בטעות, לאחר שבנה אפה את העוגיות ושכח לספר לה מה הן מכילות

אחת הדרכים המקובלות לשימוש בקנאביס היא צריכתו דרך הקיבה, במזון, מה שמכונה “אדיבלס” (Edibles), למשל באכילת עוגיות או בראוניז שנאפים עם חמאת קנאביס. מי שהנסה בכך יודע ודאי גם שצריך לעשות זאת בזהירות, שכן ההשפעה בדרך הזו היא איטית יותר, כלומר לוקח זמן עד שהיא מתחילה, אולם אם אוכלים כמות גדולה מדי היא עלולה להיות גם חזקה הרבה יותר ולהימשך זמן רב מאוד יחסית.

מקרה שקרה למורה בן 46 מדקוטה הדרומית שבארה”ב, מלמד שיש לנקוט בצעד זהיר נוסף ולוודא שלבני משפחה אחרים לא תהיה גישה לעוגיות, הנראות כמובן “תמימות” לחלוטין.

מייקל קורנדה, מורה ומנהל המקהלה בבית הספר היסודי בעיירה הקטנה תבור המונה 423 תושבים בלבד, נעצר בשבוע שעבר לאחר שבראוניז עם חמאת קנאביס שהכין מצאו את דרכם לידיה של אמו בת ה-73, ומשם היישר למשחק קלפים במועדון הקהילתי של קשישי העיירה.

הקשישים שמחו מאוד על הכיבוד הטעים שהביאה האם, איירין קורנדה, מבלי שידעו כמובן מה הוא מכיל, אולם לאחר האכילה חלקם חשו רע והגיעו למרכז החירום של מחוז בון הום, שבו שוכנת העיירה, עם חשש להרעלה.

המרכז הקהילתי בעיירה תבור, ארה"ב
המרכז הקהילתי בעיירה תבור, ארה”ב

לאחר שנבדקו וטופלו נמצא כי הקשישים אכלו מזון שהכיל קנאביס והמשטרה המקומית החלה לחקור את הנושא. במהלך החקירה הראשונית אמרה קורנדה האם כי בנה מייקל “אפה בראוניז ואני לקחתי אותם למשחק הקלפים של המרכז הקהילתי”. 

התיאור הזה עורר את חשדו של סגן השריף ג’ואל נוימן, שביקש את הבראוניז שנותרו והיא “נתנה אותם ברצון”, כפי שכתב בדיווחו. לאחר בדיקה קצרה התגלה כי הבראוניז אכן מכילים כמות נאה של קנאביס, וקורנדה הבן נעצר בגין החזקת סם.

גם זה בטח יעניין אותך

קורנדה סיפר בחקירתו כי חזר מטיול בקולורדו, מדינה שבה הקנאביס חוקי. הוא רכש חמאת קנאביס והחליט לאפות בראוניז לשימושו האישי, אולם לצערו הם התגלגלו בסופו של דבר לידיים הלא נכונות.

לאחר האפייה, סיפר, הלך לישון מבלי לדעת שאמו בת ה-73 תחליטה לקחת איתה את המאפים למשחק קלפים במרכז הקשישים. 

מייקל קורנדה
מייקל קורנדה, אפה עוגיות קנאביס ושכח לספר לאמו

קנאביס רפואי הינו חוקי בדרום דקוטה מאז יולי 2021, אבל המדינה הקטנה עדיין לא אישרה לגליזציה והעבירה שבה מואשם קורנדה הינה עבירה פלילית. בינתיים, הוא שוחרר בערבות עצמית של 3,000 דולר ויופיע בבית המשפט ב-25 בינואר לדיון בעניינו.

חמאת הקנאביס שנותרה לו, במשקל של חצי ק”ג, הוחרמה. תוצאות משחק הקלפים של אמו וחבריה, אגב, טרם פורסמו…

אם אתם חפצים בחמאת קנאביס, בבראוניז או אפילו בפלאפל קנאביס לסוף השבוע החורפי, המתכונים מחכים לכם ממש כאן – ורק תקפידו שלא ייפלו לידיים הלא נכונות. 

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר