מגלגל...
x

בן אנד ג’ריס מציגים: גלידה במילוי קנאביס

בעקבות עשרות בקשות מקהל הגולשים, מתכננת יצרנית הגלידות “בן אנד ג’ריס” להשיק בתקופה הקרובה גלידה חדשה אשר תכיל THC, ברוח הלגליזציה. “השילוב בין גלידה לקנאביס מאד הגיוני בעיניי, זהו שילוב של שתי הנאות גדולות”, אומר אחד מבעלי החברה.

יצרנית הגלידות הבין-לאומית “בן אנד ג’ריס” ידועה במגוון הטעמים המיוחדים שלה. בתקופה הקרובה, מתכננת החברה לצאת לשוק האמריקאי עם טעם גלידה חדש אשר יכיל THC ויימכר במדינות בהן קיימת לגליזציה מלאה.

בראיון שערך אתר ה-HuffPost Live עם בעלי החברה, בן כהן וג’רי גרינפילד, ציינו השניים כי בעקבות הלגליזציה המתפשטת בארה”ב, מגיעות בקשות רבות מקרב קהל הגולשים להשקתו של טעם חדש אשר יכיל קנאביס.

הזיקה של “בן אנד ג’ריס” לתרבות הקנאביס אינה חדשה. בן, אשר העלה בעבר את ההצעה לייצור גלידת קנאביס בתור בדיחה פנימית, התייחס בראיון לפניות הגולשים:

“אני יכול להבין את כל הבקשות שעולות בזמן האחרון מפני שהשילוב בין גלידה לקנאביס מאד הגיוני בעיניי. זהו שילוב של שתי הנאות גדולות שקיימות אצל קהל צרכנים רחב מאד.”

כחלק מקידום המטרה, הוציאה החברה לשוק בשנים האחרונות מספר טעמי גלידה אשר אינם מכילים THC בשל ההגבלה החוקית, אך בהחלט קורצים לעולם התוכן הסטלני עם שמות כמו “מג’יק בראוניס” ו-“Half Baked”. הטעם החדש אשר טרם נבחר עשוי להתבסס על אחד מהטעמים הללו.

גם זה בטח יעניין אותך
בן אנד ג'ריס: מג'יק בראוניס
בן אנד ג’ריס: מג’יק בראוניס

דובר החברה שיין גרינווד, צינן מעט את ההתלהבות בפנייה כתובה ששלח לעיתון USA Today: “נכון להיום הטעם החדש עודנו בגדר רעיון כללי וטרם נערך דיון ממשי לגביו. אנו עסוקים בחודשים הקרובים עם סדרת הקונספט החדשה שלנו בנושא איכות הסביבה ורק לאחר מכן נגיע לטעם המדובר.”

בסיום הראיון, סיפר ג’רי על עמדתו לגבי הלגליזציה:

“יש לי ניסיון די ארוך עם קנאביס ואני חושב שהלגליזציה היא דבר נפלא שטוב לכולם, בעיקר כאשר היא מונעת מאזרחים רבים להיכנס לכלא על עבירות סתמיות. עם זאת, זו אינה ההחלטה שלנו ואנחנו חייבים לפעול על פי החוק.”

לגבי תאריך השקתו של הטעם החדש, הוא מוסיף: “אם אני הייתי מחליט בעצמי מה לשים בגלידה, כבר מזמן הייתי מכניס לתוכה קנאביס. למזלי, יש לנו אנשים חכמים יותר בחברה שאחראיים על הנושאים הללו והם יחליטו מתי זה יקרה.”

ראו עוד:
מדריכי בישול ומתכונים: גלידת קנאביס
המרענן החדש של הקיץ: אייס קפה קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר