אתר הרשות למלחמה בסמים מפנה למגזין קנאביס

פעם שלישית גלידה: קבוצת “הרשות למלחמה במלחמה בסמים” פרצה לפני דקות אחדות לאתר הרשות למלחמה בסמים – בפעם השלישית והאחרונה בתוך 24 שעות – הפעם במקום מסרים באתר הרשות תוכנת האתר לפרסם הודעה ולהפנות ישירות אל מגזין קנאביס.

לאחר שתי פריצות לאתר הרשות למלחמה בסמים, שינוי תוכנו והוספת מסרי תמיכה בלגליזציה, הודיעו קבוצת ההאקרים “הרשות למלחמה במלחמה בסמים” כי יפנו את אתר הרשות למלחמה בסמים היישר אל אתר מגזין קנאביס.

בכניסה לאתר הרשות מופיעה הודעה מיוחדת ולאחר מספר שניות מועבר הגולש באופן אוטומטי לאתר “מגזין קנאביס”.

הרשות למלחמה בסמים
הודעת ההאקרים באתר הרשות למלחמה בסמים

“ערב טוב לכל עם ישראל, כאן הרשות למלחמה במלחמה בסמים,” נכתב בהודעה. “זוהי הפעם האחרונה שתשמעו מאיתנו בנוגע לנושא זה אנו חושבים שהעברנו את הנקודה לקהל הרחב. הרשות למלחמה בסמים הינו גוף שמבוסס על שחיתויות וכספי שוחד והונאת הציבור. כמו כן גוף זה אחראי על הפצת תוכן שקרי לציבור ובעקבות כך גורם להסרת זכות הבחירה שיש לאדם במדינה דמוקרטית זו. חדל להפללת צרכני הקנאביס והפצת מידע שקרי אודות צמח פלא זה.”

בהמשך ההודעה, ובתגובה להודעת הרשות לפרשה, כפי ישפורסמה הבוקר, נכתב עוד: “ובקשר לתגובתכם רשות מחורבנת אודות מערכות ההגנה שלכם, תשקלו שוב אם להגיב בצורה כזו יהירה או לשים את האמת על שולחן דבר שקשה לכם שם למעלה, מי שמתעסק בקקה סופו לשקוע בו. הנך תועבר לאתר קנאביס המספק חומר אמיתי וריאלי אודות צמח הקנאביס בעוד מספר שניות. אין לבעלי האתר קנאביס כל קשר לפריצה לאתר זה והיא התבצעה באופן עצמאי עקב המצב העגום בארץ בנושא זה והפוטנציאל שיש למדינת ישראל בצמח זה.”

לכניסה לאתר הרשות לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר