מגלגל...

אפרים שמיר בעד לגליזציה: “אנחנו צריכים הגיון בריא”

זמר “כוורת” אפרים שמיר יוצא להגנת צמח הקנאביס, מדבר בעד לגליזציה ומזמין את הישראלים להשתתף בעצרת ביום חמישי הקרוב. “אין שום דבר רע בצריכת קנאביס,” הוא אומר. “הגיע הזמן לעשות לגליזציה”.

אפרים שמיר, זמר להקת “כוורת”, הוא מהמפורסמים הבולטים ביותר בתמיכתם בקנאביס ובלגליזציה. בראיון הבוקר (ב’) לגיא זהר ברדיו 103FM, הסביר שמיר מדוע הוא תומך בהפסקת הפללת צרכני הקנאביס והזמין את המאזינים להשתתף בעצרת “הגיון בריא” שתיעך ביום חמישי הקרוב (29.5) בכיכר רבין, ת”א.

אפרים שמיר
אפרים שמיר: “בעד לגליזציה”

“אני רוצה לדבר על העצרת שתיערך ביום חמישי הקרוב בקריאה להפסקת הפללת צרכני הקנאביס, כלומר שאנשים המשתמשים בקנאביס לא יוגדרו כעבריינים,” הסביר שמיר. “כמו שהסלוגן של האירוע אומר, הגיע הזמן להשתמש בהגיון בריא.”

“לא סביר שהשלטון יתערב כך בחיי הפרט,” המשיך. “לא זכור לי ששימוש בקנאביס גרם אי פעם למישהו לעבור על החוק, להיות מעורב באלימות או לעשות תאונות דרכים. האלכוהול כן גורם לכל אלו והוא חוקי, מקובל ואף מעודד. מדובר בחוסר הגיון.”

“אני מכיר אלפי אנשים עם חיים יציבים ומלאי אחריות המשתמשים בקנאביס ומתפקדים נפלא. זה הופך אותם לרגועים ונעימי הליכות ואם הם מרגיעים את עצמם באמצעות עישון קנאביס, אין בזה שום רע,” סיכם. “אני לא מבין למה בישראל יש התנגדות לנושא. היחס השלילי לקנאביס הגיע מאמריקה מתוך אינטרסים כלכליים של חברות גדולות והיום האמריקנים מתייחסים לזה יותר ויותר בליברליות.”

שמיר ציין את הירידה בפשיעה ואת הרווחים העצומים שנבעו בעקבות הלגליזציה בקולורדו וטען: “אם אנחנו גם ככה מחקים את ארה”ב בכל הדברים, אפשר גם בזה.”

האזינו:

בעצרת צפויים להופיע: תירס סקסואל, גבי שושן, ח”כ תמר זנדברג, פישי הגדול, כח ראסטה, ח”כ משה פייגלין, יציאת חירום, ד”ר ברקת שיף, גדי וילצרסקי, פרופ’ עומר מואב, שושה אוניימה, רני בלייר, שלומי סנדק, DubleFO, ירון לרמן, רולנד רגאי, הדמעות, עו”ד דקל-דוד עוזר, שיטי סיטי, איתי פרל, זבולון דאב סיסטם ועוד.

ראו עוד: המפורסמים מצטרפים לקמפיין הלגליזציה
ראו עוד: אתר חדש עוקב אחר מפורסמים התומכים בקנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר