מגלגל...

אני לא חייל טוב כשאני מעשן מריחואנה

“נכון, אני לא חייל טוב תחת השפעה. אני לא שוטר טוב תחת השפעה. אני לא אזרח טוב וצייתן יותר תחת השפעה. כי אני שונא את הדברים הללו, אז אני גרוע בהם”. משה שפירא, חייל בצבא ההגנה לישראל, עונה לטיעון “חוסר המוטיבציה” המוטח כנגד צרכני הקנאביס. דעה.

מאת: משה שפירא

עישון גראס הופך אותך לחסר מוטיבציה. זהו המיתוס הרשמי.

האמת לאמיתה היא שעישון של הצמח עושה אותך כל כך ער לעצמך שאתה מבחין ויודע בדיוק מה אתה אוהב ורוצה לעשות ומה אתה מתעב ולא מבצע מבחירה. ומכיוון שרוב בני האנוש המתקיימים כיום במערכת החיים הנוכחית ונושאים בנטל העבדות לפירמידת השקרים – הם מצויים במסגרת בה הם אינם מאמינים, מבצעים פעולות בעבודה אותה הם לא בחרו על פי תשוקותיהם, אלא הולבשו להם על פי כישוריהם, רתמו אותם בשלשלאות עבדות ורמייה בהונאה מגוחכת כל כך עד כי אינם שמים לב אליהם עצמם בעודם מתעסקים בצבעיו הנוצצים של הקולר – אז בני האדם עושים את כל מה שהם לא באמת צריכים ואוהבים, אלא את החרא היומיומי,

משה שפירא
משה שפירא

ואז הם מעשנים גראס.
ובום. בום. בום.
מתעוררים.

והם לא רוצים לבצע אף דבר, עבודה, מטלה צבאית או לדאוג לפנסיה ולבית חדש וגדול יותר, כי השקר כל כך טובעני, הוא הכל. אז הם רובצים ומתפתחים במוחם, תודעתם מתרחבת והווייתם מאושרת. חסרי מוטיבציה מאושרים שכמותם.

גם זה בטח יעניין אותך

אני לומד איך לנגן שיר בגיטרה הרבה יותר מהר תחת השפעה. אני מצייר יפה יותר תחת השפעה. אני חווה את החוויה הקולנועית טוב אלפי מונים תחת השפעה. אני בריא יותר תחת השפעה. אני שומע את הווייתם של צלילים כשאני מאזין למוזיקה באמת, תחת השפעה. אני מתאמן ועושה כושר ושם לב לכך שהנשימה ותנועת הריאות והלב שלי הרבה יותר מתואמות עם המאמץ והתנועות שלי, כי אני מרוכז יותר, תחת השפעה. אני חי באמת ועושה מה שאני אוהב כי זה מה שטוב לי ואני יודע את זה, בשיא שלי, או לפחות פי כמה וכמה קרוב יותר לשם, כשאני תחת השפעה.

נכון, אני לא חייל טוב תחת השפעה. אני לא שוטר טוב תחת השפעה. אני לא עובד הייטק מוצלח תחת השפעה. אני לא אזרח טוב וצייתן יותר תחת השפעה. כי אני שונא את הדברים הללו, אז אני גרוע בהם. כי זה לא טוב. כי זה רע.

והם פוחדים, בקצה הפירמידה למעלה למעלה. אז הם אומרים: אזרח הגון ישב בביתו ו”יצרוך את הסם”, ואז חלילה הוא יפסיק להיות עבד כנוע וצייתן, הוא ינצח את חומת הבורות היומיומית החלולה ויבין טוב יותר, הכל. זה לא טוב להם. אז הם לא נותנים לנו לעשן את זה. בלי סיבה. בפרהסיה. בפנים שלנו: תלכו להזדיין אתם וההגיון שלכם, צדק זה כוכב, אתם תשארו טיפשים ותמותו בשדה הקרב, כמו סאחים. עד הקבר. אל חשבון הבנק המתנפח שלנו.

איזה קנאביס אתה?

והדולרים הופכים לכח, ועוצמה מתורגמת לשליטה, ושליטה זה חוקים והשמדה ומחלות ופלואוריד במים שלכם. ואדישות ואינדוקטרינציה, ופרופגנדה עיקשת ושוטפת בזרם מקסימלי, שדואגת שתשארו מטומטמים ותתעסקו באיראן ובחיית המחמד של אדלסון, שקונה לו ביביתון ומסדר לו עשר שנות שלטון.

כוסעמק. תצביעו בבחירות, תהיו קצינים טובים, ולא לשכוח להצביע ביבי כי מפלגת בטחון לאומי חשובה לכם יותר ממפלגה שדואגת לחוקתיות הקנאביס, בלי לקלוט שזה בכלל הפוך ועלה ירוק הייתה החולמת היחידה שניסתה לדאוג לבטחונכם האמיתי והצודק וכל השאר רק דאגו לריאלקטינג ולאינטרסים של בעלי ההון.

כל כך הרבה שקר, כל כך מעט אמת.

קנאביס מרפא סרטן.
צ’או.

כותב השורות הינו חייל שאינו מפר את החוק הצבאי או הפלילי תוך הבנת ברירת המחדל ולא כאידאל – ואינו מעודד שימוש כזה או אחר בחומרים כלשהם.

לטור הקודם של משה שפירא: חבר שלי, לוחם בנח”ל, עישן גראס – ונעצר

ראו עוד:
רציתי להיות לוחם בסיירת, סיימתי עם תיק פלילי
מדריך לחייל: מה לעשות בבדיקת סמים של מצ”ח?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר