מגלגל...

אושרי כהן: “מעשן גראס – זה יופי של דבר”

“זה מותר ומקובל”: השחקן הישראלי המצליח אושרי כהן מודה לראשונה בראיון שגם הוא נהנה לעשן קנאביס, כולל בזמן הצילומים. אני מעשן וזה עושה לי טוב, הוא אומר.

אושרי כהן, שחקן קולנוע, תיאטרון וטלוויזיה ישראלי מצליח, חושף בראיון ל’מאקו’ את הרגלי צריכת הקנאביס שלו, ובניגוד לסלבריטאים רבים אחרים גם לא מתנצל או מנסה להתחמק מלדבר על זה.

“מה יעשו לי?”

“אני מעשן גראס, בטח שאני מעשן”, אומר כהן ומוסיף כי הוא תומך בהסדרת השוק בחוק. “אני בעד שזה כבר יהיה חוקי, ואני רואה שזה כבר הולך לשם אז אני לא מפחד לדבר על זה. למה, מה יעשו לי? אני לא עושה שום דבר רע ולא פוגע באף אחד.”

בראיון הוא תוקף גם את הרשויות על הצביעות באכיפת השימוש בחומרים: “זה מגוחך שיש תרופות אנטי דכאוניות שרופאים נותנים כאילו כלום, למרות שזה הדבר הכי כימי עלי אדמות, וסם לכל דבר. או ריטלין, שזה פי חמש חזק מקוקאין ונותנים את זה לילדים בני 6.”

“זה סם שעושה אותך רגוע ושלו, מנקה אצלך משהו ומוריד כאבים. לי יש כאבי גב, אני לא צריך מרשם לגראס רפואי, אבל זה עוזר לי,” הוסיף. “גראס זה טוב אם אתה בגיל המתאים ואם אתה לא מעשן כדי לאבד שליטה, זה יופי של דבר”.

“גם על הסט”

כהן גם חושף מעט ממה שמתרחש בהפקות של סדרות וסרטים בארץ: “זה מותר ומקובל. אני משתדל לא להפוך את זה להרגל, או למשהו שאני לא יכול בלעדיו. אבל אם זה נכון לי בעשייה, זה לא עניין של אף אחד. אני לא שואל את הבמאי מה הוא אכל בארוחת בוקר ואם הוא עישן, אני רוצה שהוא יהיה שם איתי כשאני שואל אותו שאלות על הדמות. אם עוזר לו לשתות שתן של פיל לפני הסצנה, בכיף”.

“התנסיתי בכל סוגי הסמים,” השיב כשנשאל אם ניסה גם קוקאין. “למזלי אני לא מכור לאף אחד מהם. היו לי גם חווית רעות, בעיקר בחו”ל, אפילו מגראס. ברור שעדיף בלי, אבל יש משהו בהתנסויות שהן לגיטימיות לנפש של אמן. זה טוב ליצירה”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר