6 שוטרים תפסו 2 גרם קנאביס בפשיטה על ביתו של חולה פרקינסון

כרמיאל: 6 שוטרים פשטו על בית פרטי של מטופל קנאביס רפואי המחזיק ברשיון. בחיפוש נמצאו 2 גרם קנאביס שהוחרמו במקום. שני בניו של המטופל ששהו בבית נלקחו לתחנת המשטרה ורק לאחר שעות שוחררו ללא אשמה.

בעקבות מידע מודיעיני פשט כח בילוש ומשטרה בשעות הערב של יום ג’ בשבוע שעבר על ביתו של מ’, חולה פרקינסון מכרמיאל המחזיק ברשיון קנאביס רפואי.

6 שוטרים הוציאו את תכולת הארונות, חיפשו בכל החדרים ולבסוף מצאו 2 גרם קנאביס.

שני הגרמים הבודדים הוחרמו למרות הצגת הרשיון – ושני בניו של מ’ עוכבו ונלקחו לחקירה בתחנת המשטרה.

לאחר חקירה קצרה שיחרר החוקר את המעוכבים ללא כל אשמה אך בנסיון לקבל את מעט הקנאביס שנלקח מאביהם נתקלו בהתנגדות של השוטרים.

לבסוף החזירו השוטרים את הקנאביס לבעליהם החוקיים ושיחררו את מ’ ובניו לדרכם ללא אישום.

“הייתי בבית עם אמא שלי ואחי ולפתע היו דפיקות בדלת,” מספר ש’, בנו של מ’. “אמא שלי פתחה את הדלת והיו שם 6 שוטרים. איך שהם ראו אותי אחד מהם רץ ותפס אותי בחולצה ושאל מי בבית. הפרידו אותי ואת אחי, הראו לי את צו החיפוש והתחילו להפוך את כל הבית, להוציא את כל הדברים מהארונות.”

“לבסוף כל מה שמצאו זה 2 גרם קנאביס אך למרות שאמרתי להם שזה של אבא שלי ושיש לו רשיון ממשרד הבריאות ל-20 גרם קנאביס הם לא עזבו ולא ויתרו,” אומר ש’. “האמת היא שבגלל שאבא שלי סובל מפרקינסון אני זה שמגלגל לו את הג’וינטים, אבל הבהרתי לשוטרים שהקנאביס הוא שלו.”

“אחרי שמצאו את המעט קנאביס הקפיצו את אבא מהעבודה כדי שיבוא במיוחד, הוא הגיע, הציג את הרשיון אבל לא עניין את השוטרים לשמוע,” הוסיף. “ניסינו להסביר אבל אפילו לא הקשיבו לנו. לקחו אותנו לתחנה, חיכינו שם יותר מ-3 שעות עד שהחוקר יגיע.”

“בחקירה החוקר שאל אותי כמה שאלות ואפילו אמר לי שהבלשים שהיו אצלי בבית עושים צחוק ושהם לא היו צריכים לעשות את זה,” מסכם ש’. “הוא יצא ואמר לבלשים להחזיר לנו את הקנאביס אבל כמו שרואים בסרטון הם סירבו לתת את הקנאביס בחזרה למרות שהחוקר כבר הסכים לשחרר אותנו בלי בעיות.”

מהמשטרה נמסר בתגובה לפניית המגזין: “בעקבות מידע מודיעיני נערך חיפוש שבמהלכו נתפסו סמים ועל כן החשודים עוכבו לחקירה. בהמשך הגיע אביהם של החשודים אשר טען כי הסמים שלו והציג אישור רפואי עם הצגת האישור הסמים הוחזרו לבעליהם.”

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט