מגלגל...

400 גרם חשיש נתפסו לאחר מרדף שהסתיים בהתנגשות באמבולנס

בתום מרדף משטרתי שהסתיים בהתנגשות באמבולנס ובניידת משטרה, נעצר תושב נצרת כשברשותו 400 גרם חשיש.

בתום מרדף ברחובות העיר נצרת שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 26 שנהג בפראות תוך סיכון חיי אדם, כאשר ברכבו כ-400 גרם חשיש, כך על פי דיווח המשטרה. המרדף הסתיים לאחר שהחשוד התנגש חזיתית באמבולנס ובניידת המשטרה.

על פי הדיווח שוטרי משטרת ישראל שהיו בסיור שגרתי ברחובות העיר נצרת הבחינו בצעיר נוהג ברכב ולא נותן זכות קדימה לרכבים אחרים שנאלצו לבלום בפתאומיות כדי להימנע מפגיעה.

400 גרם חשיש
400 גרם חשיש שנתפסו ברכב

השוטרים החלו לנסוע אחרי הצעיר, הפעילו סירנה וכרזו לו לעצור. הצעיר הגביר את מהירותו וניסה להימלט בנסיעה בניגוד לכיוון התנועה, תוך שהוא גורם לרכבים לסטות לשולי הכביש כדי להמנע מפגיעה וכמעט דורס הולך רגל במעבר חציה שנאלץ לברוח חזרה למדרכה כדי להציל את נפשו.

לבסוף נכנס החשוד ב”אין-כניסה” לרחוב צר והתנגש באמבולנס שהגיע מולו. השוטרים בניידת המשטרה חסמו את נתיב נסיעתו לאחור. והחשוד שהכניס להילוך אחורי התנגש בניידת ואז יצא מהרכב והחל להימלט רגלית עד אשר השוטרים תפסו אותו לאחר מספר מטרים.

מרדף משטרתי
בתום המרדף התנגש הרכב באמבולנס ובניידת משטרה

הנאשם נעצר, ברכבו ,שגם לא היה עם רישיון בתוקף, נמצא חשיש במשקל כולל של כ-400 גרם. בהמשך מעצרו הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה ובסיום חקירה מהירה פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת בקשה למעצרו של הנאשם עד תום ההליכים וכתב אישום בגין העברות הבאות ונוספות:

  • סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה – עברה שהעונש עליה הוא עד 20 שנות מאסר.
  • נהיגה בקלות ראש או ברשלנות – עבירה שהעונש עליה הוא עד 2 שנות מאסר.
  • החזקת סם מסוכן שלא לצריכה עצמית – עבירה שהעונש עליה הוא עד 20 שנות מאסר.
  • כמו כן הוגשה בקשה לחילוט רכבו של החשוד לבית המשפט.

מהמשטרה נמסר כי “משטרת ישראל קוראת לאזרחים הצעירים: שימרו חוק והישמעו להוראות השוטרים, כל ניסיון לברוח רק יחמיר את המצב. שוטרי משטרת ישראל עושים את עבודתם כדי להקנות לכם, לבני משפחתכם ולכלל הציבור ביטחון ופועלים למניעת אלימות.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר