מגלגל...
x

3 שתילי קנאביס נתפסו בדירה בשרון

חבילה שנשלחה מחו”ל עבור ילדה בת 14 עוררה את חשדם של פקידי המכס ולאחר חיפוש קצר בה מצאו זרעי קנאביס. שוטרים שנשלחו לכתובת אליה נשלחה החבילה מצאו 3 שתילי קנאביס בלתי חוקיים – 2 בוגרים ואחד צעיר.

תופעת הזמנת הזרעים מחו”ל מתפשטת בישראל כשבכל יום נכנסות עשרות אם לא מאות חבילות לכל רחבי הארץ – רובן ככולן לא נתפסות. עם זאת, אחת לכמה חודשים מדווח על הזמנת זרעים שסוכלה, בדרך כלל בגלל פרטים מסתוריים בכתובת הנמען.

בכדי להימנע מהרשעה נוהגים אלו המזמינים זרעים לשנות את שם המזמין בכדי שבמקרה הצורך יוכלו להסביר שמדובר בטעות ולא הם שהזמינו את החבילה. אך סעיף חשוב יותר עליו מקפידים המזמינים הוא לא להזמין את הזרעים לכתובת בה מתבצע הגידול עצמו.

3 שתילי קנאביס

שני תושבי השרון בני 31 ו-34 שגו כנראה בשני הסעיפים הללו, לאחר שרשמו את שמה של בת משפחה בתור הנמענת, וכן הזמינו את החבילה למען בו גידלו צמחי קנאביס בלתי חוקיים.

על פי דיווח המשטרה: “בפעילות משטרת ישראל ויחידת הסמים במכס נתב”ג אותרה חבילה שעוררה חשד והוזמנה בידי קטינה בת 14 מעיר בדרום השרון. בדיקת תכולתה העלתה כי בחבילה מצויים זרעים החשודים כזרעי צמח הקנאביס. במשטרת ישראל נפתחה חקירה מהלכה התברר כי קרובי משפחתה הזמינו החבילה על שמה בכדי שלא לעורר חשד. בחיפוש בבית התגלתה מעבדת הידרו בתוך ארון בגדים. החשודים (בני 31 ו 34) עוכבו לחקירה.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר