צפו: כך THC הורג תאים סרטניים

מחלת הסרטן היא אחד מגורמי התמותה העיקריים ביותר בחברה המערבית, אך ייתכן שהתרופה נמצאת ממש בהישג ידנו. צפו בוידאו המציג בפשטות כיצד ה-THC, החומר הפעיל בקנאביס, מצליח להשמיד תאים סרטניים:

בשנתיים האחרונות, סגולותיו הרבות של הקנאביס הרפואי נחקרות לעומק בעולם כולו ותקציבים גדולים מאי פעם מועמדים לרשות צוותי המחקר המגוונים. לאחר המוני מחקרים שהוכיחו כי הקנאביס תורם לצמצום התקפי אפילפסיה, לטיפול במחלת הסוכרת, למניעת מוות בקרב פצועי ראש ואפילו לטיפול בחרדה והפרעות שינה. מעל כל אלו, הקנאביס מכיל בתוכו את הפוטנציאל להיות התרופה לסרטן, לה מחכה העולם המודרני בכיליון עיניים.

ה-THC, שהוא אחד החומרים הפעילים העיקריים בצמח, לא רק מעלה את התיאבון של החולים המטופלים בהקרנות ומעלים את כאבם הפיזי, אלא גם נלחם באופן אקטיבי בתאים הסרטניים עצמם.

THC הורג תאים סרטניים – כך זה נראה דרך עדשת המיקרוסקופ:

בתחילת הסרטון, ניתן לראות כי התאים הסרטניים נעים במהירות גבוהה. לאחר שמולקולות ה-THC (הכחולות) באות עמם במגע ומתחילות להשפיע, מהירותם של התאים הסוררים יורדת ולקראת סוף הסרטון תוכלו לראות אחדים מהתאים מתים לחלוטין, מה שמהווה הוכחה ברורה כי ה-THC אינו משמש רק להרגעה וטיפול בסימפטומים, אלא למיגור של המחלה עצמה.

זו כמובן אינה הפעם הראשונה בה מדובר על קנאביס בהקשר של טיפול בתאים סרטניים, וישנם מחקרים רבים אשר תומכים בכך. לאחרונה אף הוגשה בקשה לרישום פטנט על הפוטנציאל של קנאביס כטיפול בסרטן. אז מדוע הממשלה אינה עושה דבר בעניין?

אם חששתם לרגע שהממשלה אינה מודעת לנושא, היו רגועים. למעשה, הדו"ח הממשלתי הראשון שפורסם בנושא הוא הרבה יותר ישן ממה שחשבתם. במחקר שנערך בחסות ממשלת ארה"ב בשנת 1974 ופורסם בגיליון של הוושינגטון פוסט, הוכח כי מנות מרוכזות של THC "האטו את קצב הדגירה והגדילה של של גידולים סרטניים בחלל החזה והריאות של עכברי מעבדה, והאריך את חייהם בעד 36 אחוזים".

לאחרונה אף הודתה ממשלת ארה"ב באופן רשמי כי אכן קנאביס הורג תאים סרטניים.

ראו עוד:
התרופה לסרטן: שמן הקנאביס של ריק סימפסון
צפו: איך קנאביס הורג סרטן – ד"ר כריסטינה סאנצ'ז (תרגום לעברית)

הממשלה הבטיחה "לגליזציה תוך 365 ימים" לפני:

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט