טוען...

פייגלין: “כשאהיה ראש ממשלה, קנאביס יהיה חוקי”

בראיון מיוחד למגזין קנאביס מדבר חבר הכנסת על הקהילה הגאה, ביטול הגיוס הכללי לצה”ל, תופעת הזנות, המתת חסד – וכמובן גם קנאביס. “כשאהיה ראש ממשלה קנאביס יהיה חוקי,” הוא אומר.

פחות משבועיים לאחר שוועדת השרים החליטה לדחות (פעם נוספת) למשך חצי שנה את הצעת החוק שלו לקנאביס במרשם רופא, מספר ח”כ משה פייגלין באופן גלוי על הגורמים והאינטרסים השונים האחראים על קיבוע מעמד הקנאביס בישראל.

“יושבים לקטנה” – עם ח”כ משה פייגלין

צפו בראיון המלא:

בנוגע לרעיון הצבא המקצועי (בו הוא תומך) טען פייגלין כי “מחצית מהמתגייסים הם אבטלה סמויה”, ושהפיכת צה”ל ל”צבא מקצועי” תשפר את הביטחון ותחסוך כסף רב לקופת המדינה.

פייגלין התייחס לנושא הקהילה הגאה בישראל (עימה יש לו כזכור היסטוריה מורכבת) ואמר כי הוא יתמוך ויצביע בעד חוק ברית הזוגיות שיקל על מיסוד זוגות חד-מיניים.

את הצעת החוק “מוות במרשם רופא” כינה פייגלין כלא פחות מ”זוועת עולם” וטען כי “זה נגד כיוון התנועה של כל רעיון זכויות האדם”.

לגבי תופעת הזנות אמר חבר-הכנסת פייגלין כי למרות העובדה שהזנות הינה תופעת שלא תעבור מין העולם – לא ניתן למסד אותה.

בהמשך התכנית התייחס פייגלין לתחום הקנאביס וטען בין היתר כי “שוק הקנאביס בישראל צריך להיות חופשי…צריך לאפשר גם את הפיתוח וגם את הייצוא מישראל…זה ההיי-טק של החקלאות, הרבה מאוד משרות, הרבה מאוד כסף שיכול להיכנס למדינה”.

פייגלין אף הצהיר כי במידה ויהיה ראש הממשלה, כפי שהוא מתכוון להיות, קנאביס יהיה חוקי.

צפו גם: “יושבים לקטנה” עם ח”כ תמר זנדברג
ראו גם: פייגלין: “אם קנאביס היה חוקי הייתי מעשן”
ראו עוד: פייגלין לשרים: “הקנאביס הרפואי – בידכם”
ראו עוד: פייגלין ליעל גרמן: “לפטר את מנכ”ל משרד הבריאות רוני גמזו”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר