לראשונה בטלוויזיה: קנאביס מרפא סרטן

לראשונה בהיסטוריה עולה פוטנציאל הריפוי מסרטן בעזרת קנאביס גם לטלוויזיה המסחרית – ובפריים טיים. “האם קנאביס מרפא סרטן?” – מתוך “המגזין” עם אושרת קוטלר. משתתפים: פרופ’ רפאל משולם, נגה בסון וישראל שכטר – חולים בסרטן שקנאביס הקטין אצלם את הגידולים וד”ר אחד שעוד יאכל את הכובע… צפו:

דיווחנו כאן לא פעם בעבר על מחקרים ועדויות על כך שקנאביס לא רק מקל על כאבים ותסמינים הנגרמים ממחלות שונות, אלא כי ביכולתו לרפא מחלות ממש.

הערב הדברים הוצגו לראשונה גם בטלוויזיה הישראלית – בתכנית “המגזין” עם אושרת קוטלר, בכתבתו של יינון מילס, שרק לפני שבועיים פירסם את כתבתו על בכירי הרשות למלחמה בסמים שהודו לראשונה שיש להפסיק את המלחמה בסמים.

על אף שהמתנגדים ללגליזציה – ואף רבים מהתומכים – מסרבים לקבל את העובדה שקנאביס יכול לרפא סרטן, מחקרים רבים הראו כי החומרים הפעילים בצמח מקטינים גידולים סרטניים, מאיצים התפתחות של תאים בריאים ואף מונעים התפתחות של סרטן בעתיד.

הערב (7.12) כאמור, הגיע הנושא לראשונה גם לטלוויזיה הציבורית. כתבה ייחודית של יינון מילס ב”המגזין” עם אושרת קוטלר, עקבה אחר סיפוריהם של ישראלים חולי סרטן אשר טיפלו בעצמם בעזרת קנאביס – והחלימו.

קנאביס מרפא סרטן - המגזין

“אני נס מהלך,” אמרה נגה בסון הסובלת מסרטן בלוטת התריס, והציגה בדיקות דם תקינות. “אני במצב הטוב ביותר שהייתי מזה 7 שנים. הגידול קטן באופן משמעותי בלי כל הטיפולים הקודמים בסרטן,” סיפרה.

ראו: קנאביס מרפא סרטן – 20 מחקרים שמוכיחים זאת
ראו: מחקר בריטי: קנאביס הורס תאי דם סרטניים

גם אצל ישראל שכטר התגלה גידול סרטני בריאה ועוד גידול בשלפוחית השתן. “את הקנאביס קיבלתי בגלל הכאבים ואובדן המשקל,” מספר שכטר ונותן ביס מעוגת הגבינה המלאה בשמן קנאביס. “אחרי שהשתמשתי בקנאביס הגידול בריאה קטן משמעותית וזה שבשלפוחית נעלם לגמרי.”

רפאל משולם
פרופ’ רפאל משולם

פרופ’ רפאל משולם, שאתמול דיווחנו על זכייתו בתואר כבוד מטעם אוניברסיטת בן גוריון, התארח בכתבה אף הוא. “יש הרבה מאוד עדויות חיוביות ליעילות של החומרים בקנאביס כנגד גידולים סרטניים,” סיפר ופירט על הקשיים שיש בקידום מחקרים בנושא, בגלל סיבות כלכליות.

ראו: מחקר קוריאני חדש: קנאביס הורג תאים סרטניים שנמצאו עמידים לכימותרפיה

“יש תקווה,” אומר פרופ’ משולם. “התחיל מחקר רפואי מסודר וטוב על ריפוי סרטן בעזרת קנאביס,” אמר והתייחס למחקר עליו דיווחנו כאן.

צפו בכתבה המלאה:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר