טינקטורה: מדריך להכנת תמצית קנאביס

טינקטורה של קנאביס היא אולי הדרך הכי פחות נפוצה לצריכת מריחואנה וסביר להניח שרבים מצרכני הקנאביס אפילו לא יודעים במה מדובר. אז כדי להבין קודם כל על מה אנחנו מדברים, נספר שטינקטורה היא למעשה תמצית נוזלית מרוכזת במיוחד של קנאביס בה ה-THC ושאר הקנבינואידים עוברים תהליך שהופך אותם לאלכוהול. כמה טיפות בודדות של הטינקטורה מתחת ללשון מספיקות ל’היי’ ארוך ונעים.

טינקטורות קנאביס אינן נפוצות במיוחד בקרב קהל צרכני הקנאביס וזאת בעיקר בגלל שהן דורשות הכנה עצמית. בנוסף, מאחר ואין את הטקס החברתי של העברת הג’וינט או הבאנג מיד ליד, כנראה שלא נראה חבר’ה יושבים ומעבירים ביניהם בקבוקון בכיף.

אך לטינקטורה יתרונות רבים – בניגוד למזון המכיל קנאביס שמתחיל להשפיע לאחר 45 דקות עד שעה לכל הפחות, טינקטורה גורמת לתחושת היי די מיידית – כבר לאחר 15 דקות ניתן להרגיש את ההשפעה שלה. כמוו כן, לטינקטורה אין ריח חריף מדי ולכן נוח לשאת אותה לכל מקום ולצרוך אותה בקלות מבלי להתעסק בניירות, פילטרים, אש וגלגולים.

איך להכין טינקטורה

טינקטורה - תמצית קנאביס
בקבוקוני טינקטורה – תמצית קנאביס

מצרכים

1. אלכוהול. ככל שאחוז האלכוהול גבוה יותר, כך טוב יותר. מומלץ 90% אחוז.
2. פרחי מריחואנה מובחרים.
3. צנצנת זכויות עם מכסה אטום.
4. בקבוקון כהה עם מזלף.

הוראות הכנה

1. ראשית נחליט כמה טינקטורה אנחנו מעוניינים להכין כשהיחס המינימלי הוא גרם אחד של קנאביס ל-35 מ”ל של אלכוהול (המקצוענים שמים עד 6 גרם ל-35 מ”ל אבל בתור התחלה עדיף לשים פחות ולבחון את ההשפעה).

2. לאחר שנבחרה כמות הקנאביס הרצויה, יש להניח את פרחי המריחואנה לייבוש מקסימלי. קנאביס לח לא יעשה את העבודה כמו שצריך.

גם זה בטח יעניין אותך

3. יש לגרוס את פרחי הקנאביס היבשים לפירורים, לפזר על משטח, להניח לחימום בתנור ל-5-6 דקות ב-150 מעלות ולהוציא. חשוב להשגיח מקרוב בזמן החימום, במקרה שרואים אדים יש להוציא את הקנאביס מהתנור מיד.

4. יש לשים את הקנאביס יחד עם האלכוהול בתוך צנצנת הזכוכית ולתת לתערובת לנוח בין 2 ל-10 ימים (יש דיעות לכאן ולכאן בנוגע למשך ההספגה. אנו ממליצים על ניסוי ותהייה/טעייה…). כך או כך, יש לדאוג לנער מעט את התערובת לפחות פעם ביום.

5. לאחר סיום ההספגה יש להוציא/לסנן את שאריות הקנאביס מהנוזל ולשפוך את הנוזל אל תוך הבקבוקון עם המזלף.

זה הכל, יש לכם טינקטורה של קנאביס. ספרו לנו איך יצא!

מדריך וידאו להכנת טינקטורה:

ראו עוד: איך לגלגל ג’וינט – מדריך גלגול למתחילים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר