‘הצינור’ הזמינו שקית קנאביס לערוץ 10

מערכת ‘הצינור’ החליטה לבדוק האם הדיווחים על הפרוייקט החלוצי ‘טלגראס’, המאפשר רכישת קנאביס דרך הסמארטפון, אכן עובד. כתבת התכנית תקווה ממו נכנסה לאפליקציה, הזמינה סוחר למערכת ערוץ 10, ובדקה כמה מהר הוא מגיע.

https://www.youtube.com/watch?v=ZFrp7TR3iQc

הכנסת עדיין בפגרה והישראלים לא מחכים להגשת הצעת החוק של השר גלעד ארדן לאישור הממשלה: שבועות בודדים חלפו מאז הוקמה ונחשפה רשת הסחר המקוונת ‘טלגראס‘ המאפשרת רכישת קנאביס בכמה הודעות טקסט קצרות – וקצב המסחר רק הולך וגובר.

גם במערכת ‘הצינור’ נחשפו לסיפור, והחליטו לבדוק בעצמם האם אכן זה כל כך פשוט לרכוש קנאביס דרך אפליקציה: כתבת התכנית תקווה ממו הזמינה משלוח למערכת ערוץ 10 ואכן, בתוך שעה קלה, הופיע המוכר עם שקית קנאביס בידיו.

בנוסף דיווח כתב התכנית אורי אבן על שיחה שערך עם פעיל הלגליזציה עמוס סילבר, על סיפור חשיפת שמו ותמונתו של השוטר הסמוי – שאף גררה מעצרים של מגיבים בפייסבוק.

https://www.youtube.com/watch?v=xBnRej38cNk

הכתבה שודרה לכבוד יום הקנאביס הבינלאומי המצוין היום, ה-20 באפריל, בהמשך לתמיכה שנותן גיא לרר עם חברי ‘הצינור’ לנושא זה ובהמשך להובלת קמפיין ‘הגיע הזמן, ארדן’.

גם ערוץ 10 עצמו נראה ככזה שנותן במה נרחבת לנושא ולפני מספר חודשים אף הציג עלה קנאביס כחלק מהתפאורה בתחזית מזג האוויר של דני רופ:

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר