הפילטר המושלם לג'וינט: פסטה ספירלה

שיטת עישון ג'וינטים חדשה מתפשטת מכיוון מדריד: שימוש בפסטה ספירלה כפילטר לג'וינט.

השיטות וההמצאות של צרכני הקנאביס הם עניין מוכר וידוע – החל מבניית חדרים סודיים בדירות, דרך מכשירים מבקבוקי מיץ וצינורות מים ועד לשיטות עישון בסגנון חופשי, צרכני הקנאביס עושים את מה שצריך כדי לתמרן בתוך עולם האיסור הפלילי המרחף מעליהם.

בין שאר העניינים הנמצאים תחת פיתוחים מתמיד, הוא עניין הפילטר של הג'וינט. למעשה הפילטר בג'וינט הוא כלל אינו פילטר, אלא כלי שנועד להקל על החזקת מקל האש הבוער והרחקת הלהבה משפתותיו של המעשן.

גוינט פסטה ספירלה

בעוד "פיטרה" (הפילטר הקרמי) היא לדוגמה שיטה לא רעה לקירור ועידון העשן הנשאף ואף מקלה על החזקת הג'וינט ביד, אך כזו שעולה כסף, מרבית המעשנים מסתפקים בגלגול נייר קרטון רך, כאשר לאחרונה נפוצו פילטרים "ייעודיים" עם פיסות נייר מוכנות לקיפול בתוך הפילטר.

כמובן שניתן למצוא מגוון רחב של פילטרים ייעודיים לג'וינט בחנויות בארץ, אך כעת מדווח ב'רדיט' על שיטה חדשה שנפוצה במדריד, בירת ספרד, שם החלו לאחרונה מעשני הקנאביס להשתמש בחתיכות פסטה ספירלה (פוסילי, Fusili) כפילטר לג'וינטים.

מומלץ להשתמש בגירסה הצרה יותר של הפסטה ספירלה, אך גם פסטה רגילה תעבוד. ניסינו – העשן באמת עדין יותר ואפילו בעל ארומה חדשה ומעניינת. ביסלי גריל לא ניסינו עדיין…

נסו וספרו לנו מה דעתכם:

גוינט פסטה ספירלה

ראו עוד:
איך לגלגל ג'וינט – מדריך גלגול למתחילים
צפו: סולן לד זפלין שולף ג'וינט בשידור חי
צפו: 5 מפורסמים שמתיסיהו היה רוצה לעשן איתם ג'וינט

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט