מגלגל...

שתילי קנאביס נתפסו בטבריה: 4 צעירים תושבי בני ברק נעצרו

המשטרה מדווחת כי עצרה 4 צעירים תושבי בני ברק בחשד לאחריות על ניהול שתי דירות לגידול לא חוקי של קנאביס בהן אותרו מאות שתילים שלהערכת המשטרה שווים מיליוני שקלים

משטרת ישראל מדווחת הבוקר (א’) כי חשפה שתי דירות בטבריה ששימשו לגידול קנאביס בהן אותרו מאות שתילים ועצרה ארבעה חשודים, צעירים תושבי בני ברק בשנות ה-20 לחייהם.

על פי דיווח המשטרה בבניין מגורים בטבריה ברח’ גוש עציון 14 חוברו 5 דירות יחד, בהן נתפסו מאות שתילי קנאביס שלטענת המשטרה שווים מיליוני שקלים.

“בדירות נתפסה מעבדת סמים שבה גודלו מאות שתילי מריחואנה בשיטת ‘הידרו’ בשלבי יבוש במשקל כולל של כ-120 ק”ג המוערך בשווי מליוני שקלים,” דווח.

תפיסה משטרה גידול לא חוקי טבריה
תפיסה משטרה גידול לא חוקי טבריה

בהתאם לבקשת המשטרה מעצרם של ארבעת החשודים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי בני ברק, הוארך בבית משפט בטבריה עד לתאריך 16/11.

עוד מדווחת המשטרה כי “בפעילות נוספת בעיר ברחוב יהודה הנשיא נתפסה מעבדת הידרו בבית ובה 100 שתילים מסוג מריחואנה כמו כן נתפס ציוד רב לגידול ,יבוש והפקת הסם ונבדק הקשר בגידול 2 המעבדות”.

מהמשטרה נמסר: “משטרת ישראל פועלת בכל המישורים ותוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים אשר לרוב מוצאים את דרכם לבני הנוער, אשר במקרים מסוימים הסמים הללו מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר