קרוואן ‘ארדן שקרן’ ייסע החודש ברחבי ישראל

גדי וילצ’רסקי יגור החל מהיום בקרוואן צבעוני במיוחד שיסע בכל רחבי ישראל לאורך החודש הקרוב, זאת במסגרת סיבוב הופעות חדש שיסתיים בהפגנה מול ביתו של שר המשטרה. הקרוואן נושא את הכותרת “ארדן שקרן” והוא כולו מלא עלי קנאביס ירוקים.

למרות הבטחתו של שר המשטרה גלעד ארדן, שהודיע לפני 8 חודשים במסיבת עיתונאים על מודל “אי הפללה באחריות”, הצעת החוק שאמורה להחליף את העונשים הפליליים בקנסות כספיים עדיין לא נכנסה לתוקפה – ואפילו לא נוסחה או הוגשה להצבעה.

על פי הערכות הצעת חוק זו, אם וכאשר תאושר, תיכנס לתוקפה רק במהלך שנת 2018 ולאחר שהכנסת תחזור מפגרת הקיץ לקראת סוף השנה – וזאת למרות הבטחתו של ארדן לעשות זאת “תוך 3 חודשים”.

גדי וילצ’רסקי, ממובילי המאבק ללגליזציה בישראל, החליט שחשוב שכל עם ישראל ידע שארדן שיקר כשהבטיח ‘אי הפללה’, גם מאחר ולא מדובר באמת ב’אי הפללה’ וגם כי התכנית המדוברת כלל לא הופעלה.

קרוואן ארדן שקרן - גדי וילצ'רסקי
קרוואן #ארדןשקרן

לצורך כך שכר וילצ’רסקי קרוואן גדול עליו הדפיס את הכותרת “ארדן שקרן“, תמונת אילוסטרציה של ארדן בדמות פינוקיו ועשרות עלי קנאביס ירוקים מסביב.

הקרוואן, בחסות מגזין קנאביס וחברת ‘הידרו גארדן’, ייסע במהלך כל החודש הקרוב (ספטמבר 2017) בכבישי ישראל מצפון לדרום, זאת במסגרת סיבוב הופעות של וילצ’רסקי יחד עם הקומיקאי רועי צברי.

גם זה בטח יעניין אותך

וילצ’רסקי, שיגור בקרוואן במהלך החודש, מבטיח לסיים את סיבוב ההופעות ביום כיפור בפתח ביתו של השר ארדן בישוב סביון, כדי לדרוש ממנו שיבקש סליחה מצרכני הקנאביס בישראל.

בוידאו חדש שפירסם ברשת מסביר גדי: “אני לא שותק יותר, אני יוצא למסע לשחרור הצמח, אסתובב עם הקרוואן הזה חודש שלם. עד יום כיפור אני מבקש מארדן לבקש סליחה מצרכני הקנאביס. אני הולך לזעוק את זה ששיקרו לנו.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר